منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
شناسه خبر: 196683
گروه :خبر

سیر صعودی قیمت سیم کارت‌های دائمی همراه اول که از ماه‌ها قبل آغاز شده ادامه دارد و به تازگی قیمت سیم کارت‌های کد ۳ نیز به بالای یک میلیون تومان رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، به گفته فعالان بازار طی یک ماه گذشته قیمت سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول روند رو به رشد خود را ادامه داده و اکنون قیمت سیم کارت کد ۱ به بالای دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است که البته فعالان این بازار برای خرید سیم کارت رقمی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان پایین‌تر از مبلغ ذکر شده را پرداخت می‌کنند.
سیم کارت‌های کد ۲ نیز اکنون با قیمتی بالای یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که البته بسته به میزان رند بودن شماره این رقم‌ها افزایش پیدا می‌کند.

سیم کارت‌های کد ۳ نیز که بیش از این قیمتی کمتر از یک میلیون تومان داشت اکنون با افزایش قیمت‌ها بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت پیدا کرده است.

کد ۴ برای فروش رقمی بالای ۷۰۰ هزار تومان دارد و کدهای ۵ و ۶ نیز به ترتیب با قیمت‌هایی بالغ بر ۶۵۰ و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

نکته قابل توجه آنکه اگرچه سیم کارت‌های صفر با کدهای ۵ و ۶ در بازار کم است اما اگر چنین سیم کارتی وجود داشته باشد قیمت آن بیش از ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تعریف خواهد شد.

بنابر اظهارات فعالان بازار موبایل کشور، سیم کارت کد ۷ کار کرده نیز این روزها با قیمتی بالغ بر ۴۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که در صورت صفر بودن این خط‌ها قیمت آنها به ۵۵۰ هزار تومان می‌رسد هر چند که مانند سایر کدها خط صفر کد ۷ هم در بازار کم است.

اما سیم ‌کارت‌های کد ۸ که مدت زمان زیادی از ارائه آنها به بازار نمی‌گذرد در صورت صفر بودن ۴۵۰ هزار تومان و در شرایط کار کرده بودن بیش از ۳۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

خط کد ۹ همراه اول نیز در صورت صفر بودن در بازار بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد و برخلاف کدهای دیگر کار کرده این کد در بازار بسیار کم است.

کدهای صفر همراه اول که این روزها خود اپراتور هم به ارائه آنها می‌پردازد در بازار آزاد بالغ بر ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارند.

طبق اظهارات فعالان بازار، قیمت سیم کارت‌ها در شرایطی بالا می‌رود که بازار سیم کارت دچار رکود جدی شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی