منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
شناسه خبر: 218755
گروه :خبر
unnamed (1)

مدیرکل دفتر آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور کشور از افزیش سرویس های غیر حضروری برای دانشجویان و هیات علمی دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت:سالیانه 7میلیارد تومان در بخش اینترنت دانشگاه ها هزینه می کنیم که قصد داریم برای کاهش هزینه ها از شبکه اینترانت استفاده کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمز پرس؛ نشست هم اندیشی دانشگاه پیام نوراستان هرمزگان با حضور رضا حاج حسینی،مدیرکل دفتر آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور کشور و اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نوراستان برگزار شد.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به وجود مزیت های استان در بخش علمی و آموزشی گفت: زیر ساخت های دانشگاه در استان  با وجود فعالیت 14 مرکز واحدو دانشگاه پیام نور با 65 عضو هیأت علمی و 18 هزار دانشجو در استان کافی نیست.

 

 

حمزه ای تصریح کرد:در حوزه دریا، راههای دریایی، خشکی، هوایی و ریلی، گردشگری و توریسم و مناطق آزاد، نفت، گاز، پتروشیمی، آلومینیوم که هرمزگان به قطبی در این بخش تبدیل شده  و 55درصد واردات و صادرات کشور از استان انجام می شود لذا از این مزیت ها استفاده نمی شود.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از امضای تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با پارک علم و فناوری خبر داد و افزود:اختراعات اساتید و شرکت های دانش بنیان نیازمند حمایت  برای ثبت اختراعات  بیشتر می باشد.

 

 

وی با اشاره به  پایین بودن نسبت اعضای هیئت علمی نسبت به دانشجویان در استان،گفت: تعداد اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی در استان باید ارتقا یابدو اعضای هیئت علمی به امکانات بیشتر نیازمند است تابتوان در امور پژوهشی نقش آفرینی بهتری داشته باشیم  و با توجه  به رشد شاخص های علمی ، پژوهشی و کار آفرینی در دانشگاه های استان نسل سوم ، چهارم و کار آفرین مطرح شود.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نوربا تاکید بر تجهیز  آزمایشگاههای دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: زیر ساخت های it  در استان  ضعیف ، مشکلات پهنای باند و سرعت اندک باعث بروز مشکلاتی برای دانشجویان وهیأت علمی شده است که می طلبدزیر ساخت های کتابخانه الکترونیک  فراهم شود.

 

 

 

حاج حسینی،مدیرکل دفتر آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور کشور  از افزیش سرویس های غیر حضروری برای دانشجویان و هیات علمی دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت:سالیانه 7میلیارد تومان در بخش اینترنت دانشگاه ها هزینه می کنیم که قصد داریم برای کاهش هزینه ها از شبکه اینترانت استفاده کنیم.

 

 

انتهای پیام/ت

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان