منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
شناسه خبر: 266745
گروه :خبر
IMG_6265_001

در سال اخیر خیابان های اکثر شهر های کشور بخصوص بندرعباس شاهد مسابقات پسران و دختران با ماشین های مدل بالا با سرعت های نجومی است که در نهایت بیشتر این مسابقات که با عنوان کورس شناخته شده به تصادفات مرگبار منجر می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یکی از تفریحاتی که جوانان مخصوصا پسران در کشور ما دارند ، خیابان گردی های شبانه با ماشین های گران قیمت و ولخرجی هایی که در آخر منجر به فجایع غیر قابل جبران می شود و خانواده هایی که به دلیل آزاد گذاشتن افراطی فرزندان خود و در ظاهر اعتماد هایی که به فرزندان خود دارند تا در انظار عمومی و در بین اقوام و دوستان و آشنایان با فخر فروشی که در واقع نشان دهنده ی جهل و نادانی این افراد است باعث به قهقرا رفتن فرزندان و یک عمر پشیمانی و ندامت خودشان شده است .

در این گردش های شبانه که اصولا از ساعات اولیه خلوتی خیابان ها شروع می شود و حدودا تا سحر هنگام به طول می انجامد خیلی مسائل و مشکلات اخلاقی و رفتاری و حتی باعث ایجاد خیلی از دوستی های نا به جا و رابطه های نامشروع می شود .

اعتیادهای جوانان به انواع مواد مخدر و خوردنی هایی که باعث خارج شدن از حالت عادی شده و در آخر به اتفاقات بد یا حتی مرگ و میر انجامیده در این روابط و گردش های شبانه ، جرقه خورده و با کمی تحریک و جریحه دار کردن غرور و روان یکدیگر است که باعث ایجاد شوق و میل به سمت این نوع فساد را در بین دختران و پسران افزایش می دهد . جوانانی که غافل از سرانجام شومی که در انتظارشان است به همدیگر اعتماد کرده و خود را به دست هوا و هوس می سپارند .

یکی از اتفاقاتی که در چند سال اخیر باعث رعب و وحشت در خیابان های اکثر شهر های کشورمان به خصوص بندرعباس شده ، مسابقات پسران و دختران با ماشین های مدل بالا و لوکس با سرعت های نجومی که در نهایت بیشتر این مسابقات که در عوام با کلمه  به ظاهر شیک و زیبای کورس شناخنه شده به تصادفات مرگبار منجر می شود .

دیدن اینجور تفریحات توسط افرادی که از لحاظ مالی سطح پایین هستند و آزادی های کمتری دارند باعث حسادت و فکرهای شیطانی که در آخر به باج گیری و تجاوز به حریم خانواده ها می شود . در واقع بسیار اتفاقاتی که برای دختران و به ویژه کسانی که از شهرهای دیگر نقل مکان کرده و برای ادامه تحصیل به اینجا آمدند می افتد .

به طور مثال دوستی های خیابانی که به عنوان عشق معرفی می شوند و به فریب افکار دختران هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ جنسی می انجامد ،در این پارتی های شبانه خیابانی است که حتی انواع مدل های عجیب و غریب بین جوانان جا می افتد و باعث ایجاد ظاهرهایی فریبنده می شود و به راحتی هم دختران از پسران و هم بلعکس پسران از دختران گول خورده و خود را در اختیار فساد اخلاقی و رفتاری می گذارند .

دلیل بروز این اتفاقات زیان بار در این شهر ساحلی تجاری فقط گردش های مالی زیاد بین یک قشر خاص از مردم است .

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است