منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 220395
گروه :خبر
IMG_0864

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان گفت :با نظر مدیر کل و اداره نظارت سازمان ورزش و جوانان هرمزگان، هیات فوتبال استان و کمیته های وابسته به آن بصورت متمرکز در مجموعه ورزشی خلیج فارس مستقر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، یکی از شاخص های اولیه توسعه ورزشی در هر استان وجود زیر ساخت و بستر مناسب ورزشی می باشد. وجود استادیوم ها و سالن های ورزشی استاندارد در هر مکانی بازخوردهای مثبتی خواهد داشت. امکانات استاندارد یکی از موارد مورد نظر مسئولین AFC برای تائید حرفه ای بودن و صدور مجوز برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشی در سطح بین المللی است. اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان با پیگیری ها و برگزاری جلسات متعدد تصمیم بر نقل مکان هیات فوتبال استان از محل سابق آن در خیابان ورزش شهر بندرعباس به مجموعه ورزشی 20 هزار نفری خلیج فارس گرفتند.

 

 

عبدالمجید دبیده رئیس هیات فوتبال در این خصوص به خبرنگار ورزش پنج گفت: به لحاظ ماهیت مجموعه خلیج فارس که بیشتر در بحث فوتبال هست و با توجه به حضور دفاتر هیات های غیر فوتبالی، با توجه به نظر مدیر کل و اداره نظارت سازمان ورزش و جوانان استان ، تصمیم به جابجایی مکان هیات فوتبال گرفته شد و برخی از هیات ها به مرکز شهر ( خیابان ورزش) منتقل شدند تا بتوانیم سروسامانی به وضعیت استادیوم بدهیم.

 

 

وی ادامه داد:بازرسین AFC هر دوسال یکبار در کشور حضور می یابند و رتبه و درجه بندی اماکن فوتبالی را از نظر دارا بودن شرایط استاندارد و حرفه ای تایید می کنند. یکی از دلایل جابجایی جلب نظر مثبت AFC و گرفتن تائیدیه حرفه ای بودن استادیوم بود.

 

 

رئیس هیات فوتبال استان افزود: رئیس مجموعه ورزشی خلیج فارس تلاش های فراوانی انجام داده اند و از آقای محمد حسینی تشکر ویژه دارم اما حضور هیات فوتبال در بحث نگهداری و حفظ هر چه بهتر این مکان موثر خواهد بود. گرچه این مهم با بودجه کم میسر نیست اما تمام تلاش خود را می کنیم .

 

دبیده در خصوص حاشیه های بوجود آمده برای جابجایی دفاتر برخی هیات های غیر فوتبالی گفت: ما ابزار زور نداریم ، اداره نظارت سازمان ورزش و جوانان با تمام روسای هیاتها وارد مذاکره شدند تا با حضور آنها در مرکز شهر راحت تر به امورات خود رسیدگی کنند. همچنین کلید تمام اتاق ها نیز در اختیار ما قرار داده شد و همه ی لوازم هیات های مربوط مورد حفاظت کامل قرار گرفته و خود مسئولین و افراد هیات ها ورود کرده و وسایل مورد نظر را برده اند. ما تابع قانون هستیم ، البته برخی هیات ها هنوز تخلیه را انجام نداده اند و تا خودشان اقدام نکنند ما اصراری به رفتن آنها نداریم. در حال حاضر کمیته بانوان هیات فوتبال فاقد مکان است و وسایل و تجهیزات آن را در راهرو گذاشته ایم. در عین حال ما معتقدیم که همه ی ورزش فوتبال نیست و هیچگاه قانون را زیر پا نخواهیم گذاشت.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است