منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴
شناسه خبر: 300461
گروه :خبر
hormoz

مقامات پرتغال در پی تهدید داعش به انجام عملیات تروریستی در این کشور، اقدام به اتخاذ تدابیر شدید امنیتی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دولت پرتغال به دنبال تهدید داع اقدام به تشدید تدابیر امنیتی در این کشور کرد.

بعد از آنکه در شبکه‌های ارتباط جمعی پیام تهدیدی منسوب به داعش منتشر شد، دولت پرتغال اقدام به تشدید تدابیر امنیتی در این کشور به ویژه در فرودگاه‌ها کرد.

روزنامه محلی «ایپریسو» پرتغال در این ارتباط نوشت، در این پیام تهدید، داعش پرتغال را به عنوان یکی از اهداف احتمالی جهت انجام عملیات تروریستی معرفی کرده است.

این روزنامه همچنین نوشت، هنوز صحت و سقم این پیام تهدید تأیید نشده است ولی مقامات پرتغال به شکل جدی با این پیام تهدید داعش رفتار خواهند کرد و وضعیت امنیتی پرتغال درجه 3 گزارش شده است که وضعیت متوسطی است.

طی ماه‌های گذشته قاره سبز شاهد چندین عملیات تروریستی بود که در آخرین عملیات تروریستی که در پایتخت بلژیک صورت گرفت، 28 نفر کشته و بیش از 300 نفر زخمی شدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است