منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
شناسه خبر: 350737
گروه :خبر
دکتر ديانت1

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بیان کرد: برای جلوگیری از رکود علمی در دانشگاه اعضای هیات علمی موظف هستند امتیازات پژوهشی خود را بالا ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ محسن دیانت،سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با مدیران بخشهای آموزشی و پژوهشی با بیان اینکه مدیران بخش ها و گروه ها، هویت آموزشی، علمی و پژوهشی دانشگاه هستند، گفت: جایگاه اصلی دانشگاه متعلق به اعضای هیأت علمی آن است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان اظهار کرد: با ایجاد بخش ها و گروه های علمی در دانشگاه، هویت علمی دانشگاه بیش از پیش تقویت شده و ساماندهی اعضای هیآت علمی در اولویت قرار خواهد گرفت.

دیانت با اشاره به وظایف مدیران گروه ها و بخش ها، تصریح کرد: در تکمیل کسری موظفی  تدریس اساتید اولویت با اعضای هیات علمی دانشگاه می باشد و پرداخت حق الزحمه اساتید مدعو  نیز بر اساس میزان مشارکت آنها خواهد بود.

وی با تاکید بر حضور منظم و مؤثر اعضای هیات علمی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور هرمزگان بیان کرد: از پشنهادات و طرح های اعضای هیات علمی دانشگاه استقبال و حمایت می شود.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت: برای جلوگیری از رکود علمی در دانشگاه اعضای هیات علمی موظف هستند امتیازات پژوهشی خود را بالا ببرند.

دیانت از تجهیز کتابخانه ی الکترونیکی و آزمایشگاه قطبی دانشگاه در آینده خبر داد.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است