منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
شناسه خبر: 259202
گروه :خبر
photo_2015-12-19_10-42-51

شورای نگهبان یکی از ارکان و دستاوردهای نظام اسلامی و چشم نظام است و با توجه به حق قانونی و منطقی که برعهده دارد مراقب است فردی که صلاحیت ندارد وارد صحنه نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ شرکت در انتخابات نشان دهنده رشد سیاسی مردم و نیز اعتماد و پافشاری بر مردم سالاری دینی می باشد. حضور در صحنه انتخابات چه به عنوان کاندیدا و چه به عنوان یک رأی دهنده بیانگر مسئولیت پذیری و حساسیت مردم در تعیین سرنوشت خود و آیندگان خواهد بود.

 

همه انتخاباتی که در ایران اسلامی برگزار شده همیشه دارای اهمیت بوده اند ولی این انتخابات پیش رو از چند نظر دارای اهمیت ویژه ای میباشد. ۱- بحث گفتگو های هسته ای و به دنبال آن برجام ، ۲- بحث پروژه نفوذ که یک امید واهی دیگر برای دشمن می باشد ، ۳- موضوع ایجاد شکاف و تفرقه بین هر کدام از مسئولین و همچنین مردم و مسئولین و درنتیجه مقابل هم قرار دادن آنها و مباحث دیگر، موجب اهمیت بسیار زیاد این انتخابات شده است.

 

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم در مورد رأی مردم می باشد که به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب به معنای واقعی کلمه حق الناس می باشد، پس رعایت و مراقبت از آن به عنوان یک امانت بر همه مجریان و ناظران واجب شرعی است و پس از اتمام انتخابات هم باید آن را پذیرفت و به آن ملتزم بود. البته با توجه به مکانیزم برگزاری انتخابات در ایران و معیارهای متعارف دنیا میتوان گفت که یکی از بهترین و سالمترین انتخابات می باشد، حرفهایی هم که بعضی به عنوان دغدغه و … می زنند غلط و بی ارزش است.

 

نکته دیگر که باید مد نظر باشد اینکه شورای نگهبان که یکی از ارکان و دستاوردهای نظام اسلامی می باشد چشم نظام است و با توجه به حق قانونی و منطقی که برعهده دارد مراقب است که از یک سو فردی که صلاحیت ندارد وارد صحنه نشود و جلوی او گرفته شود و از سوی دیگر از تضییع حقوق دیگری جلوگیری میکند و همچون همیشه جلوی کسانی که بخواهند با گردن کلفتی مانع اجرای قانون بشوند را خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است