منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۵۲
شناسه خبر: 311114
گروه :خبر
71784229-0b8d-4215-89ef-4efb134d6694

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد:آمریکا با اشکال مختلف درصدد فریب و تخریب است لذا افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره سرقت 2میلیاردی آمریکا از دارایی های ایران گفت:باید نسبت به مسائل جامعه جریانی اقدام کرد و برخورد مقطعی باعث خسارت می شود و همانگونه که در طول تاریخ عده ای با برخورد مقطعی باعث برهم زدن تاریخ شده اند.

 

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب جریانات را تفسیر نموده اند، اظهار کرد:آمریکا با اشکال مختلف درصدد فریب و تخریب است لذا افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند.

 

نعیم آبادی با شاره به اینکه جریان آمریکایی همان جریان فرعونی است،افزود:در زمان طاغوت، شاه در اشکال مهر و کین وارد می شد و در حالی که اسلام را باور نداشت سوگند می خورد لذا آمریکا هربازی در بیارد آمریکا است لیکن کاخ نشینانی که تحت تاثیر صهیونیست باشند نامردم می باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: تاریخ مملو از خیانت و جنایت آمریکا است و هر کس به خائن اعتماد کند خیر نمی بیند.

 

وی تاکید کرد:  رهبر انقلاب(مدظله االعالی) در بحث مذاکرات اعلام کردند که اگر برجام حل شود مسائل دیگر از سوی آمریکا مطرح می شود که مسئله موشکی مطرح شد چنانچه اگر از آن نیز بگذیریم مسائل دیگر مطرح می شود.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه مسئله هسته ای بهانه ای برای تضعیف کشور از سوی آمریکا بود، خاطرنشان کرد: اعتماد به خائن سادگی است و انتخاب عنوان شیطان بزرگ از سوی امام راحل مناسب آمریکا است.

 

انتهای پیام/ی

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی