منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
شناسه خبر: 275155
گروه :خبر
IMG_20160130_140625

فرماندار حاجی آباد گفت: 35 پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، کشاورزی، راهسازی و خدماتی در سطح شهرستان حاجی آباد در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، اصغر جهانگیری در جمع اصحاب رسانه با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر امسال، اظهار کرد: 35 پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، کشاورزی، راهسازی و خدماتی در سطح شهرستان حاجی آباد  با اعتباری بیش از490 میلیارد  ریال از محل اعتبارات دولتی و دو میلیارد ریال از محل اعتبارات بخش خصوصی در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می رسد ، که این رقم نسبت به سال قبل 40 در صد افزایش داشته است.

وی افزود: در دهه فجر امسال ۳ پروژه در حوزه راهسازی شامل پروژه باند دوم دوراهی گهکم و داراب  با اختصاص اعتبار 160 میلیارد ریال، پروژه راه پور مازگرد با اختصاص 11 میلیارد تومان و احداث راه روستایی تیاب با اعتباری بالغ بر 680 میلیون تومان  از محل منابع ملی و ملی استانی شده به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار حاجی آباد تصریح کرد: در دهه فجر امسال فاز 2 ناحیه صنعتی  با اختصاص اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال هزینه شده در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افتتاح پروژه‌های آبیاری را از جمله دیگر پروژه‌هایی که در دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد و تصریح کرد: در دهه فجر امسال چهار طرح آبیاری با اختصاص اعتباری بیش از سه میلیارد و سیصدو نود میلیون ریال  در روستاهای شهدادی طارم شمیل و سرچاهان  افتتاح می‌شود.

جهانگیری اظهار داشت: افتتاح  سرد خانه در روستای سرچاهان در بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر دو میلیاردو چهارصد میلیون ریال   به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار حاجی آباد افزود: در حوزه آبرسانی  یک مخزن آب500 متر مکعب با اعتباری ده میلیارد  ریال به بهره برداری می رسد، در بخش بهداشت و درمان نیز تجهیز بخش زایمان و راه اندازی بخش سی تی اسکن با اعتباری بالغ بر شانزده  میلیارد و دو میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است