منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
شناسه خبر: 188725
گروه :خبر
images

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ازپروژه های ورزشی شهرستان رودان بازدید کرد واز تکمیل و افتتاح چند روژه ورزشی این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ غلامعلی دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان به همراه مسئولین دفتر فنی مهندسی اداره کل و یگانه مهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان از ورزشگاه شهید چمران این شهرستان شامل: زمین چمن ،پیست دو ومیدانی،اداره ورزش و جوانان ،خوابگاه ورزشکاران و سالن چند منظوره ۱۲۰۰نفره رودان بازدیدکردند،که یگانه مهربه بیان کمبودهای این ورزشگاه شامل: مرمت زمین چمن، سیستم روشنایی، تجهیزات خوابگاه ورزشکاران را بیان نمود و خواستار رفع این مشکلات گردید.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان از نزدیک  سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی شهر بیکاه رودان  به همراه کارگر مسئول ورزش و جوانان این بخش بازدید نمودو به بررسی مسائل و مشکلات ورزش این منطقه پرداختند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان در ادامه سفر خود ازروستاهای برنطین،خراجی و کمیز رودان دیدن و از زمین های ورزشی در دست احداث این سه روستا که با همکاری دهیاران محترم در حال احداث می باشد،بازدید نمود.

رضایی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان هرمزگان در خصوص نتایج به دست آمده از این سفر گفت: طی این بازدید ها مقرر شد تا دوماه دیگر بخشی از مشکلات ورزشی این شهرستان برطرف شود و پروژه های درحال احداث روستا های برنطین،خراجی و کمیز نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان