منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۳
شناسه خبر: 347862
گروه :خبر
IMG_0013_3762

فرماندار رودان گفت: به مناسبت هفته دولت، امسال ۵۰پروژه به ارزش ۲۱۳ میلیاردو۷۱۴ میلیون ریال در شهرستان رودان افتتاح وکلنگ زنی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی، فرماندار رودان با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت، اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت، امسال ۵۰پروژه به ارزش ۲۱۳ میلیارد و ۷۱۴ میلیون ریال در شهرستان رودان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

محمودی با بیان اینکه بیشترین افتتاح و بهره برداری درحوزه مسکن عمران شهری و روستایی شهرستان است، افزود: ۱۷ پروژه آماده افتتاح و ۴ طرح آماده کلنگ زنی تنها مربوط به عمران شهری و روستایی شهرستان است و در دیگر قسمت ها از قبیل آموزش، انرژی، دین و مذهب، رفاه و تامین اجتماعی، بهداشت، کشاورزی و منابع طبیعی با ۲۶ پروژه آماده افتتاح و ۳ طرح آماده کلنگ زنی در هفته دولت اجرا می شود.

فرماندار رودان با اشاره به اینکه پروژه آماده افتتاح و کلنگ زنی در بخش مرکزی و بخش های تابعه شهرستان می باشد، ادامه داد: بخش مرکزی ۲۴ پروژه، بخش رودخانه ۱۴ پروژه، بخش جغین ۵ پروژه، بخش بیکاه ۴ پروژه و شهر رودان با ۳ پروژه در هفته دولت امسال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی از افتتاح سه پروژه عمرانی با حضور استاندار هرمزگان در بخش مرکزی رودان خبر داد و اضافه کرد: این پروژه های در بخش های آموزش،بهسازی معابر و توسعه برق به اعتبار ۸۱میلیارد و۶۵۰ میلیون ریال به بهر برداری می رسد.

محمودی گفت: همواره دولت تدبیر و امید تلاش کرده است در ترکیب خود از همه سلیقه ها استفاده کند اما کمتر شاهد بوده ایم که مدیران از این سیاست ها دفاع کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران باید برای ثانیه های وقت خود برنامه ریزی داشته باشند و با عملکرد مناسب و همکاری در راستای اطلاع رسانی فعالیت های دولت را به سمع و نظر مردم برسانند چرا که با ضعف رسانه ای خود مردم را از آگاهی نسبت به فعالیت های دولت محروم نموده اند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است