منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۱
شناسه خبر: 277126
گروه :خبر
20

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: نمایشگاه عکس، پوستر، کاریکاتور، نقاشی و روزنامه دیواری شامل 450 قطعه به مناسبت دهه مبارک فجر با مضمون انقلاب و دهه فجر در محل مدرسه مریم الشیخ روستای میشی شهرستان سیریک به مدت7 روز برای بازدید مردم و دانش آموزان مدارس برپا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،

محمد فولادی در حاشیه افتتاح نمایشگاه انقلاب افزود: برپایی نمایشگاه عکس زمینه را برای بیان وقایع و حوادث انقلاب اسلامی ایران در سال57 در قالب عکس و پوستر فراهم کرده و این نمایشگاه در زمینه آگاهی و بینش مردم درباره انقلاب اسلامی دایر شده است.

وی تصریح کرد: با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی لازم است که رشادت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره برای مردم و به ویژه نسل جوان تبیین و تشریح شود و برپایی نمایشگاه‌ها یکی از راه‌های بسیار خوب و تاثیرگذار است.

فولادی افزود: 22 بهمن نقطه عطف تاریخ ملت ایران و سرآغاز ورود به دوران عزت و افتخار ملت بوده که باید این موضوع مهم با نگاهی هوشمندانه و توام با هنر و زیبایی برای مردم تبیین شود.

این مسئول با اشاره به تاثیر برپایی نمایشگاه‌های عکس انقلاب یادآور شد: ایام دهه فجر بهترین فرصت برای بازنگری و آگاهی بخشی زوایا و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب به ویژه برای نسل جوان است که برپایی نمایشگاه‌های عکس در زمینه انقلاب اسلامی سبب آشنایی ملموس تر جوانان با رویدادهای مختلف انقلاب خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک اضافه کرد: جهت‌دهی برنامه‌های دهه فجر برای آشنایی نسل جوان انقلاب با اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) و ارزش‌های والای نظام اسلامی و نقش رهبری در هدایت و توسعه و پیشرفت کشور از مهم‌ترین اهداف برنامه‌های دهه فجر برشمرد.

21 23 24 25 26 27 27 28 29 30 31 32
انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری