منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
شناسه خبر: 264405
گروه :خبر
DSC00561-300x225

فرماندار شهرستان حاجی آباد از افتتاح فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش  هرمز  به نقل از  پیارم حاجی آباد  اصغر جهانگیری، فرماندار حاجی آباد در بازدید از پروژه فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 45 هکتار و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال و در مجاورت سایت گلخانه در دست احداث است که از این میزان اعتبار 10 میلیارد ریال آن که شامل عملیات برق رسانی ،تسطیح و بلوار کشی است اجرا شده است.

وی اظهار کرد: اقدامات آبرسانی نیز در دست اجرا ست که شرکت طرف قرارداد در حال حاضر مشغول به کار می باشد.

جهانگیری عنوان کرد: میزان اعتباری که برای احداث این شهرک اختصاص داده شده از محل بودجه داخلی و اعتبارات استانی و از تملک دارایی شهرستان تامین شده است که به امید خداوند این پروژه در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

 فرماندار حاجی آباد در ادامه از سرمایه گذاران متقاضی سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی دعوت کردند با مراجعه به شرکت شهرک های صنعتی و ضمن داشتن جواز تاسیس واحد صنعتی زمین مورد نظر را تحویل بگیرند. وی خاطرنشان کرد واگذاری زمین نیز از ابتدای سال 95 آغاز می شود و عمده این طرح ها نیز طرح هایی است که آلایندگی پایینی دارند و بیشتر هدف اینست که مشاغل مزاحم از جمله صنوفی مانند مصالح ساختمانی ها از سطح شهر جمع آوری شود و به این شهرک انتقال داده شود.

وی اظهار کرد: شهرستان حاجی آباد در حوزه های مختلف ظرفیت های زیادی دارد و این شهرستان قطب کشاورزی استان محسوب می شود که باید این بخش را با تاسیس کارخانه های فراوری و بسته بندی محصولات کشاورزی ساماندهی کنیم.

فرماندار حاجی آباد با اشاره  به خط انتقال لوله آب دریا به استان های جنوبی کشور تصریح کرد:با توجه به مکاتباتی که با استاندار محترم استان هرمزگان صورت پذیرفته است قرار بر این شد .

جهانگیری هدف از ایجاد شهرک صنعتی را دور کردن صنوف مزاحم از دروش شهر به بیرون و فراهم نمودن فضای مناسب جهت اشتغال جوانان و جذب سرمایه گذار در شهرستان عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد:فاز دو شهرک صنعتی در دهه فجر به بهره برداری می رسد و از ابتدای سال 95  کار واگذاری به متقاضیان شروع می شود متقاضیان با مراجعه به اداره صنعت معدن تجارت و جهاد کشاورزی با دریافت مجوز کار خود را آغاز می کنند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی