منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
شناسه خبر: 278835
گروه :خبر
1984915
 

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر:

افتتاح سه پروژه عمرانی در بخش احمدی شهرستان حاجی آباد

صبح امروز و همزمان با نهمین روز از دهه فجر سه پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر 25 میلیاردو شیصد میلیون ریال در بخش احمدی به بهره برداری رسید.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم ،صبح امروز و با حضور مشاور عالی استاندار استان هرمزگان و مسئولین شهرستان مدرسه دوکلاسه روستای حشم بلم با اعتبار بالغ بر160 میلیون تومان افتتاح شد.
پروژه آبرسانی به تیاب و جائر با اجرای 16 کیلومتر خط انتقال و توزیع آب با اعتبار بالغ بر 20 میلیاردو چهارصد میلیون ریال ، از دیگر پروژه هایی بود که در این روز به بهره برداری رسید.
فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه اعتبارات این پروژه ها از محل اعتبارات استانی و ملی می باشد،اظهار کرد: با افتتاح این طرح این دو روستا با جمعیت 150 خانوار و جمعیت 300 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهرمند می شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است