منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
شناسه خبر: 339945
گروه :خبر
DSC_3531

دفتر مرکزی فراکسیون بانوان شورای اسلامی شهر ابوموسی با حضور معاون فرماندار، شهردار، اعضا شورای شهر و تنی چند از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  نافذ آنلاین، بانوان به عنوان بخش مهم و گسترده از جامعه، تاثیر زیادی در پیشبرد اهداف کشور دارند. از این رو فراکسیون بانوان شورای شهر با هدف ساماندهی فعالیت بانوان، پرداختن به آسیب ها و چالش های پیش روی این قشر و حمایت مادی و معنوی از زنان بدسرپرست یا سرپرست خانوار در شوراهای اسلامی شهرها تشکیل می شود.

به همین منظور دیشب و با حضور معاون فرماندار، شهردار، اعضا شورای شهر، روحانیون و تنی چند از مسئولان شهرستان، دفتر مرکزی فراکسیون بانوان شورای اسلامی شهر ابوموسی افتتاح شد.

در حال حاضر این فراکسیون یا کمیسیون در اغلب کلان شهرهای کشور تشکیل شده و اکنون در حال فعالیت است. از این رو فراکسیون بانوان شورای اسلامی شهر ابوموسی نیز بعد از گذشت چهار دوره و در دوره چهارم شورا به همت حسنیه نجات زاده عضو شورای شهر ابوموسی و حمایت و پشتیبانی شورای شهر و شهرداری ابوموسی تشکیل شد.

حسنیه نجات زاده عضو شورای شهر و مسئول فراکسیون بانوان شورای شهر ابوموسی با بیان این نکته که فراکسیون بانوان می تواند مکانی برای گردهمایی بانوان و شناخت ظرفیت و پتانسیل های آنها باشد، گفت: فراکسیون بانوان شورای شهر فضایی مانند اتاق فکر برای ارائه ایده های مناسب در جهت رفع مشکلات، آسیب ها و چالش هایی که بانوان با آن رو به رو هستند به شمار می رود.

نجات زاده اظهار داشت: فراکسیون بانوان و خانواده شورای شهر ابوموسی برای اولین بار در دوره چهارم شورا به منظور پیگیری و تامین خواسته های بانوان به عنوان نیمی از جمعیت شهر و قشر تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت شهری تشکیل شد.

وی افزود: آگاه سازی، ساماندهی، توانمند سازی و پیگیری مطالبات بانوان ابوموسایی بخشی از اهداف شکل گیری این فراکسیون می باشد.

مسئول فراکسیون بانوان شورای شهر ابوموسی تصریح کرد: برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی ویژه تمام مقاطع سنی با تدریس استاد مجرب زبان، برگزاری نشستهای علمی و تخصصی و برگزاری برنامه های فرهنگی و اردویی ویژه بانوان از دیگر اهداف این فراکسیون می باشد.

عضو شورای شهر ابوموسی همچنین از سرپرست اداره بهزیستی برای در اختیار قرار دادن ساختمان و از شهردار و اعضا شورای شهر بدلیل حمایت و همکاری در جهت آماده نمودن دفتر فراکسیون بانوان شورای شهر تشکر کرد و در پایان از تلاشها و زحمات شبانه روزی دو تن از فعالین این فراکسیون تقدیر بعمل آمد.

همچنین در این مراسم مسئول فراکسیون بانوان شواری شهر گزارش مفصلی از عملکرد سه ساله این فراکسیون در قالب تصویر ارائه داد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است