منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
شناسه خبر: 254161
گروه :خبر
IMG10372206

فرماندار شهرستان بستک گفت: در سال آینده صدور و تمدید گواهینامه رانندگی و نیز پروانه کسب برای افراد بی سواد منوط به اخذ و ارائه مدرک دوره سواد آموزی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک در حاشیه جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بستک  با اشاره به جایگاه علم و سواد آموزی در دین مبین اسلام از همه مدیران دستگاه های اجرایی، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی خواست در این خصوص تلاش نموده و با شورا ی پشتیبانی سوادآموزی همکاری و همراهی داشته باشند.

 
فرماندار شهرستان بستک تصریح کرد: کلیه مسئولین وظیفه دارند که برنامه های دولت در زمینه بیسوادی را در جهت خدمات رسانی به مردم به نحو مطلوب اجرا نمایند.
ایزدی پور بیان داشت: برای اطلاع رسانی، تشویق و فرهنگ سازی سوادآموزی و ریشه کنی بی سوادی باید از همه نهادها و ظرفیت های فرهنگی دستگاه ها بهره برد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با اشاره به محدودیتهای ایجاد شده برای بی سوادان  از سال 95 افزود: صدور و تمدید گواهینامه رانندگی و نیز پروانه کسب برای افراد بی سواد منوط به اخذ و ارائه مدرک دوره سواد آموزی خواهد بود.
وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز از سال 95 مکلفند افراد آموزش‌پذیر بی‌سواد تحت پوشش خود را برای سوادآموزی به شورای پشتیبانی معرفی نمایند.
فرماندار شهرستان بستک یادآور شد: لازمه پیشرفت و توسعه هر کشور در مسایل مختلف افزایش میزان سواد در آن جامعه است که قطعا” این امر نیازمند بسیج اقشار مختلف برای افزایش سطح سواد می باشد.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی