منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
شناسه خبر: 196876
گروه :خبر
 

در پی حمله به مسجد شیعیان صورت گرفت

اعلام ۳ روز عزای عمومی در کویت

در پی حمله تروریستی امروز جمعه به مسجد شیعیان کویت که بر اثر آن ۲۵ تن شهید و ۲۰۲ نفر زخمی شدند، کویت ۳ روز عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پارلمان این کشور در پی حمله تروریستی روز جمعه به مسجد شیعیان کویت که بر اثر آن 25 تن شهید و 202 کویت 3 روز عزای عمومی اعلام کرد.
بر اثر وقوع انفجار تروریستی در مسجد امام صادق علیه السلام واقع در منطقه الصوابر در کویت، 25 نفر شهید و 202 تن دیگر زخمی شدند که حال 25 تن از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است.

گفته می‌شود که 2 هزار روزه‌دار برای ادای نماز جمعه به مسجد امام صادق علیه السلام رفته بودند.

این حمله توسط یک عامل انتحاری و بین نمازگزاران در حین مراسم نماز جمعه صورت گرفته است. گزارش شده که نمازگزاران در حال ادای رکعت آخر نماز بودند که این حمله تروریستی به وقوع پیوست.

رسانه‌های کویت گزارش دادند که امیر کویت و وزیر کشور، بلافاصله بعد از وقوع انفجار در محل حادثه حاضر شدند.

بر اساس این گزارش، گروه تروریستی و تکفیری داعش مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفت و اسم فرد انتحاری «ابو سلیمان‌الموحد» اعلام کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی