منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
شناسه خبر: 265167
گروه :خبر
13900826095150_PhotoA

فرماندار ایالت میشیگان آمریکا به دلیل افزایش شدید آلاینده سرب در آب اعلام کرد: در خون کودکان شهرهای این ایالت نیز سرب افزایش یافته که به همین دلیل اعلام وضعیت اضطراری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، افزایش آلایندگی سرب در آب شهرهای ایالت میشیگان آمریکا، به افزایش شدید سرب در خون کودکان این ایالت منجر شده است.

ریک اسنایدر، فرماندار میشیگان، روز گذشته به دلیل افزایش سطح سرب در آب شرب این ایالت اعلام وضعیت فوق العاده کرد.

مقامات دولتی اعلام کرده اند که در حال بررسی علل افزایش سطح سرب در آب میشیگان هستند که این مسئله مخاطرات جدی را برای سلامت شهروندان این ایالت بوجود آورده است.

در حال حاضر ساکنین میشیگان از بوی بد، ظاهر و طعم نامناسب آب در این ایالت شکایت داشته و سرب موجود در خون کودکان در شهر فلینت این ایالت به شدت افزایش یافته است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان