منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
شناسه خبر: 320527
گروه :خبر
IMG_1170

جمعی از اعضای شورای راهبردی حامیان دولت و گفتمان اعتدال و تدبیر و امید به همراهی شورای اصلاحات در دیداری صمیمی در فرمانداری شهرستان میناب با بیان اهداف و برنامه های این شورا از انتصاب ابوذر مهدی نخعی بعنوان فرماندار ویژه شهرستان میناب حمایت و همکاری خود رادر حوزه های مختلف اعلام نمودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب،جمعی از معتمدین ، شورای تدبیر و امید و اعضای شورای اصلاحات از بخش های سندرک ، توکهور، بندزرک و مرکزی شهرستان میناب با ارائه دیدگاهها و برنامه ها و اهداف به بیان درخواست های خود در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان پرداختند.

نماینده شورای اصلاحات با بیان اینکه شهرستان میناب دارای ظرفیتهای بی نظیری در حوزه های مختلف تجارت ، کشاورزی، آبزیری پروری و صنایع دارد که نیازمند توجه و کار و تلاش ویژه برای به فعلیت رساندن این ظرفیتها است، گفت: علیرغم اقدامات که در گذشته صورت پذیرفته امروز ما نیازمند مدیریتی منسجم و پرتوان برای جبران کمبودها و به دور از شعارزدگی و مبتنی بر عمل هستیم.
 مهدی نخعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در ادامه این دیدار با ابراز تشکر از لطف و اعلام حمایت جمعی ازمعتمدین و نخبگان شهرستان میناب اظهارکرد: هم اکنون شاهد دستاوردهای خوبی در سطح بین الملل و داخلی هستیم و این امر مربوط به جاری شدن گفتمان اعتدال در سطح جامعه ایران اسلامی است.
وی این گفتمان را مربوط به یک مقطع زمانی ندانست و افزود: گفتمان اعتدال به پیش برنده امور خواهد بود و روشنگر افق و آینده کشور است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با مردم عهد بسته ام لحظه کوتاهی و مسامحه در انجام امور آنها نداشته باشم و تمام توان و اختیاری که دارم برای خدمت به مردم و لمس نتایج کارها برای مردم بکار میبرم و از این اصل کوتاهی نخواهم کرد.
نخعی با اشاره به حدیثی از حضرت علی (ع) در خصوص کسب مشورت از بزرگان هر قومی ،گفت: همانگونه که در جلسه معارفه خود به عنوان خدمتگذار این مردم گفتم همواره کسب مشورت و نظر خواهی را از همه افراد بخصوص بزرگان ، معتمدین و نخبگان و همه گروه های سیاسی را خواهم داشت و این جلسات مشورتی بصورت رویه ای مستمر برای پیشبرد امور ادامه خواهد داشت.
معاون استاندار هرمزگان با اینکه بنده دارای برنامه و استراتزی هستم، خاطر نشان کرد: کسب مشارکت عموم مردم و بخصوص بزرگان لازمه اجرای کارها است که این برنامه های مجموعه مدیریت شهرستان بر مبنای گفتمان تدبیر و اعتدال و با رویکرد ایجاد امید در مردم می باشد و این امر نیز مستلزم تحرک بیشتر در امور اجرایی شهرستان است تا از تمام ظرفیت ها و داشته هایمان که کم هم نیست بهره ببریم .
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند