منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
شناسه خبر: 285964
گروه :خبر
hormoz

پس از اعلام حمایت شبکه بی بی سی فارسی از یک لیست انتخاباتی در مجلس خبرگان و تشدید تبلیغات منفی علیه لیست جامعه مدرسین و آقایان جنتی، یزدی و مصباح، موج اعلام برائت از این اقدام رسانه انگلیسی فضای انتخابات را تحت تاثیر خود قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پس از انتشار واکنش نامزدهای خبرگان به “لیست بی‌بی‌سی”، برخی رسانه‌های طیف آقای هاشمی، رسانه‌های منتشرکننده را به دروغگویی متهم کردند؛ “نسیم آنلاین” فیلم اظهارات ضدانگلیسی آقایان زالی(فاضل گلپایگانی) و هاشم بطحائی را منتشر می‌کند.

پس از اعلام حمایت شبکه بی بی سی فارسی از یک لیست انتخاباتی در مجلس خبرگان و تشدید تبلیغات منفی علیه لیست جامعه مدرسین و آقایان جنتی، یزدی و مصباح، موج اعلام برائت از این اقدام رسانه انگلیسی فضای انتخابات را تحت تاثیر خود قرار داده است.

حضرات آیات موحدی کرمانی، تسخیری، دری نجف آبادی، اعرافی، بطحایی و شاه آبادی – که اتفاقا نامشان در لیست مورد حمایت هاشمی رفسنجانی به چشم میخورد – در اظهارنظرهای جداگانه ای ضمن محکوم کردن صف بندی رسانه های ضدانقلاب بویژه بی بی سی فارسی در انتخابات خبرگان، قاطعانه از آقایان جنتی و یزدی و مصباح حمایت کردند. این نامزدهای انتخابات خبرگان اعلام کردند که بدون هماهنگی و اطلاع ایشان نامشان در فهرست موسوم به “خبرگان مردم” (منتسب به هاشمی رفسنجانی) قرار داده شده است. همچنین بعضی از این نامزدها انتقاداتی را به عملکرد و رفتار سیاسی هاشمی رفسنجانی وارد کرده اند.

پس از انتشار این انتقادات و موضع گیری علما، برخی رسانه های نزدیک به طیف آقای هاشمی با زیرسوال بردن این مواضع، رسانه های منتشرکننده را به دروغگویی متهم کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است