منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۷
شناسه خبر: 267220
گروه :خبر
image521954

مدیر کمیته امداد رودان اظهار کرد: اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی در زمینه پرورش قارچ، شترمرغ، کشاورزی و دامداری بوده و اگر صاحبان مشاغل درست فعالیت کنند می توانیم مشکل بیکاری را در جامعه به نوعی حل،و کشورمان را از ورود کالاهای غیر ضروری بیمه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ محمد صحرایی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رودان در مصاحبه با خبرنگار رودان نیوز گفت: امسال به ۱۱۱ نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان وام اشتغالزایی در قالب اقتصاد مقاومتی اعطا شده است.

 

صحرایی اظهار کرد: اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی در زمینه پرورش قارچ، شترمرغ، کشاورزی و دامداری بوده و اگر صاحبان مشاغل درست فعالیت کنند می توانیم مشکل بیکاری را در جامعه به نوعی حل،و کشورمان را از ورود کالاهای غیر ضروری بیمه کنیم.

 

وی کمک خیرین و حامیان در حمایت از مددجویان را قابل تقدیر دانست و افزود: بیش از ۳ میلیارد ریال امسال از سوی ۲۴۱۴ خیر و هامی در قالب طرح محسنین به ۱۱۱۸ نفر از مددجویان، کمک نقدی و غیرنقدی شده است.

 

مدیر کمیته امداد رودان ادامه داد: ساخت خانه مسکونی به ارزش ۷۰ میلیون تومان برای مددجوی این نهاد توسط یکی از خیرین انجام شده و امسال تحویل مددجو می شود و همچنین قرارداد ساخت یک واحد مسکونی دیگر به ارزش ۷۵ میلیون تومان با یکی از خیرین بسته شده که تا پایان سال به اتمام می رسد.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان و جامعه، نیاز به فرهنگ سازی و اعتمادسازی بین مردم و خیرین در جهت محرومیت زدایی قشر ضعیف جامعه است و ما امیدواریم این امر بیش از پیش تقویت شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است