منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
شناسه خبر: 358165
گروه :خبر
photo_2016-10-04_15-59-10

فرمانده سپاه ناحیه جاسک از اعزام نخستین کاروان دانش آموزی شهرستان جاسک به اردوی راهیان نور خبر داد و گفت: در این مرحله 42 دانش آموز دختر به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز ، طالب احمدی فرمانده سپاه ناحیه جاسک گفت: نخستین کاروان اردوی راهیان نور دانش آموزی شهرستان جاسک به مناطق جنوبی کشور اعزام شدند.
وی اضافه کرد: اردوهای راهیان نور در راستای توسعه و تقویت حرکت عظیم فرهنگی، تربیتی و به منظور آشنایی بیش از پیش دانش آموزان با فرهنگ، معارف و ارزش های دفاع مقدس و شهیدان سرافراز برگزار می شود.
فرمانده سپاه جاسک اظهار داشت:  برای استفاده کافی دانش آموزان از فضای عرفانی و مذهبی اردوی راهیان نور یک مبلغ از میان طلاب حوزه علمیه خواهران و بسیج طلاب و همچنین راوی به همراه دانش آموزان به این سفر معنوی اعزام شدند.

همچنین احمدی نیا فرمانده سپاه جاسک از اداره آموزش و پرورش جاسک که در جهت مهیا کردن اعزام این دانش آموزان تلاش کرده اند تشکر کرد.

photo_2016-10-04_15-59-04

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد