منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
شناسه خبر: 308557
گروه :خبر
images1
 

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی حاجی آباد:

اعزام ۲ تیم پزشکی به مناطق محروم بخش کوهشاه احمدی حاجی آباد

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان حاجی آباد گفت: 2 تیم پزشکی حاجی اباد به مناسبت میلاد امام علی(ع) و به منظور ارائه خدمات پزشکی رایگان به 3 روستای محروم کوهشاه احمدی این شهرستان اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، همزمان  با هفته بسیج  در مناطق محروم حاجی آباد به ویژه در کوهشاه احمدی  و با توجه نبود پزشک در این روستاها، بسیج جامعه پزشکی شهرستان حاجی آباد امروز، چهار پزشک به این سه روستا اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه تیم پزشکی اعزامی در این منطقه ویزیت و دارو رایگان ارائه دادند، افزود: این تیم را یک پزشک و یک دارو دار و کارشناس بهداشت خانواده و روانشناس این تیم پزشکی را همرامی می کنند، که در این اعزام ۷۸ بیمار به صورت رایگان ویزیت و داروهای ارائه شده  ۳۰ قلم دارو به ارزش 3 میلیون ریال است.

 

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان حاجی آباد با اشاره به نبود پزشک در برخی روستاها گفت: اعزام پزشک و بهره‌مندی مستقیم و آسان مردم مناطق محروم و بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی روستاهای محروم حاجی اباد از اهداف اعزام این تیم ها است.

 

سالاری عنوان کرد: اعزام بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم و با هدف ارائه خدمات بهداشتی و ‏درمانی رایگان به مردم است که زمینه را برای افزایش ضریب سلامتی جامعه افزایش می‌دهد‎.

 

انتهای پیارم/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری