منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
شناسه خبر: 350743
گروه :خبر
d3d33227-1625-4af3-9ac4-0a6abcd422f4

مسئول بسیج دانشجویی حاجی آباد از اعزام یک گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحد حاجی اباد به روستای برغنی جهت بازسازی و مرمت چشمه سبز پوشان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صبوره جعفری،مسئول بسیج دانشجویی حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار کرد این گروه ده نفره به مدت ده روز در روستای برغنی به فعالیت می پردازند و کاربازسازی و مرمت چشمه سبز پوشان که یکی از بزرگترین چشمه های اب شیرین استان هرمزگان می باشد و یک مکان مناسب برای گردشگران و مسافران می باشد.

وی افزود:ما امسال 5 گروه جهادی به مناطق محروم اعزام کردیک که عرصه های فعالیت در این مناطق شامل: فرهنگی، عمرانی و محرومیت زدایی، بهداشت و درمان، کشاورزی و دام پروری، مباحث آموزشی و اشتغال زایی با نگاه اقتصاد مقاومتی می باشد.

جعفری ادامه داد: اردوهای جهادی جهت تحقق اهدافی همچون،1- ایجاد بسترهای اقتصاد مقاومتی در روستاهای مناطق محروم
2- کنترل و معکگوس نمودن مهاجرت از روستا به شهر3- بازگرداندن هویت اصیل و روستایی4- تربیت نیروی انسانی همتراز انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی گفت: با توجه به انتخاب منطقه هدف بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، بخش قابل توجهی از روستاها از کم آبی و بی آبی رنج می برند که کارگروه عمران در اولویت اول فعالیت خود اقدام به احداث مخزن، مرمت و بازسازی چشمه ها و آب رسانی نموده است و همچنین اولویت بعدی این کارگروه در احداث مسجد و حسینیه می باشند.

جعفری درباره اجرای طرح‌های جهادی اظهار می‌دارد: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب، چندین سال است که غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان در شهرستان حاجی اباد پیگیری می‌شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد