منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
شناسه خبر: 263881
گروه :خبر
images
 

بیانیه دانشجویان دانشگاه هرمزگان:

اعدام شیخ نمر چهره نفاق آلود عربستان را نمایان کرد

اعدام و به شهادت رساندن عالم فقید و شجاع ،آیت الله شیخ نمر باقر النمرتوسط رژیم ملعون و سفاک آل سعود بار دیگر احساسات آزادگان جهان را خدشه دار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ بیانیه مشترک انجمن اسلامی دانشجویان مستقل وبسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در پی به  شهادت رسیدن شیخ النمر به شرح ذیل می باشد:

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده اند. سوره احزاب آیه 23

اعدام و به شهادت رساندن عالم فقید و شجاع ،آیت الله شیخ نمر باقر النمرتوسط رژیم ملعون و سفاک آل سعود بار دیگر احساسات آزادگان جهان را خدشه دار کرد. این عالم برجسته که در زمان حیاتش در  شبه جزیره عربستان منادی  اسلام و حقانیت شیعه بود بار دیگر چهره نفاق آلود این رژیم را برهمه  مردم جهان من جمله امت اسلامی نمایان کرد.
قطعا راهی که این شهید پیمود  چراغ راه کسانی خواهدبودکه خواهان نابودی رژیم آل سعود و سردمداران و حمایت کنندگان از آن هستند. کسانی که از حامیان آن ها ،رژیم کودک کش اسرائیل در کشتار مسلمانان اهل سنت غزه مظلوم  هستند ، و رژیمی که در راستای اطاعت از اربابان  مستکبرشان ، خواسته  های به حق رهبر مردم مظلوم عربستان را اینچنین سرکوب می نمایند. گرچه خداوند مبارزه با ظلم را در فطرت آدمی به ودیعه نهاده ، اما از سوی دیگر قلدران  و امپراطوران  زور،زر و تزویر نقشه هایی طراحی میکنند تا مطامع نامشروع خویش را محقق سازند.بدین ترتیب صفحات تاریخ آکنده از مبارزه حق مداران از سویی و زور گویان  از سوی دیگراست.
همیشه جواب این سوال در ذهن مردم جهان مبهم مانده ؛ این سازمان مللی که  باید نماد حق خواهی، عدالت خواهی و از جمله دموکراسی  باشد چرا در مقابل چنین زیاده خواهی های  این رژیم اقدامی انجام نمیدهد. چرا مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات حاکمان عربستان سکوت می کنند؟ همانطور که مرور زمان ثابت کرده است این سازمان به اصطلاح حقوق بشر در مقابل چنین اقدامات خشونت باری فقط چراغ سبز نشان می دهد. قطعا چنین اقداماتی که به گفته خود حاکمان عربستان ، در راستای شعله ور نمودن آتش اختلافات میان شیعه و سنی است این همان چیزی است که مستکبران جهان می خواهند. این جاست که مسلمانان جهان باید راه خود را از این خاندان و دولت جدا کنند .
لذا ما دانشجویان دانشگاه هرمزگان شهادت این شاگرد مکتب امام خمینی ره را تسلیت عرض می کنیم و علو درجات برای این مجاهد را از  خداوند منان طلب می کنیم.
اما از  رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان خواستار هستیم که با یک اقدام انقلابی مطالبات جدی مردم را  برای موضع گیری سریع  و صریح هیئت دولت در مقابل اعدام آیت الله النمر و فشار بر سران آن کشور را در دستور کار خود قراردهد و دیپلماسی خود را در این مورد پیگیری کند. باشد که این موضع گیری نسبت به فاجعه منا قاطع تر و انقلابی تر باشد.
و السلام من التبع الهدی
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان
بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است