منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 264979
گروه :خبر
52dc26a1ac0e49eba01d849d5842e479_54188f4e56e5a

استاد حقوق دانشگاه بندرعباس اظهار کرد:جنایت های عربستان در منطقه نشان از درماندگی رژیم آل سعود است که راه منطق را نفهمیده و به زور متوسل می شود.

هروز مجد زاده خاندانی، استاد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به  شهادت شیخ نمر اظهارداشت: اعدام عالم عدالت خواه آیت الله نمر باقر النمر اوج بی تدبیری آل سعود و ناشی از فتنه صهیونیزم است و این اقدام باعث خوشحالی صهیونیزم و تشدید تنش‌های فرقه‌ای می شود.

وی اظهار کرد:  این اقدام ددمنشانه ثابت می‌کند شعارهای آنها در خصوص آزادی، مردم‌سالاری و حقوق بشر حرف‌های یاوه و دروغی بیش نیست و بنیان اینگونه جنایات، تفکر وهابیت و جریان تکفیری-سلفی است که امروز داعش پرچم‌دار آن است و اعدام شیخ نمر بدون محاکمه و تفهیم اتهام و بدون وجود یک دادگاه عادلانه اسلامی، خلاف تمامی اصول و قواعد اسلامی و همچنین تمامی موازین حقوق بشری است .

این استاد دانشگاه عنوان کرد: زمان آن رسیده است که حکام خود خوانده آل سعود  از صحنه روزگار محو گردند و جنایت هایی که در منطقه انجام می دهند نشان از درماندگی رژیم  آل سعود است که راه منطق را نفهمیده و به زور متوسل می شوند.

مجد زاده خاندانی افزود: مستکبرین و متجاوزین به آرمان ها و عقاید مسلمین و شیعیان جهان بدانند این حوادث تا ابد در دفتر تاریخ ثبت خواهد شد و دست انتقام الهی گرییان گیر طرز فکر و عقاید پوچ گرایانه سیاستمداران رژیم سعودی و آل خلیفه خواهد شد .

وی گفت: دشمن باید بداند اگر به شهادت رساندن یک عالم نه شیعی که عالم مسلمان، نه تنها زمینه کفر را ایجاد نمی‌کند؛ بلکه هر گونه ترور و جنایت این چنینی را حتی از ادیان دیگر محکوم می‌کنیم و این مسئله و خون پاک این بزرگوار به فرمایش رهبرمان دامنشان را خواهد گرفت .

این استاد ضمن محکومیت آل سعود خاطرنشان کرد: از جامعه دانشگاهی خواستار اتخاذ موضعی بجا و مناسب در مقابل این رژیم خبیث هستیم و از مجامع جهانی به ویژه سازمان ملل متحد و سازمان کنفرانس اسلامی می‌خواهیم در جهت توقف جنایات آل سعود و محکومیت آنها و جبران خسارت‌های وارد شده، تمام موازین قانونی را به کار گیرند که حق پیروز است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت