منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
شناسه خبر: 260844
گروه :خبر
hormoz

گروه تروریستی داعش، ده ها غیرنظامی از جمله زنان و کودکان عراقی را در جنوب استان نینوا، اعدام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یک منبع آگاه از استانداری نینوا، اعلام کرد که گروه تروریستی داعش، روز دوشنبه، ده ها غیرنظامی از جمله سالمندان، زنان و کودکان را در روستای الحود از توابع منطقه القیاره در جنوب استان نینوا، اعدام کرد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به وبگاه خبری السومریه نیوز گفت: علتِ اعدام این شهروندان، درخواستِ آنان برای بیرون راندن داعش از روستای الحود بود. در این میان، داعشی ها هم که در جنگ رمادی شکست خورده بودند، آتش خشم خود را با اعدام این شهروندان فرونشاندند.

این منبع، خاطر نشان کرد که مردمِ روستای الحود، چند ماه پیش موفق شده بودند عناصر تروریستِ داعش را از روستای خود بیرون برانند، اما داعشی ها، مدتی پیش بار دیگر مقاومت این روستا را شکسته و آن را اشغال کردند.

گروه داعش به سرکردگی ابوبکر بغدادی، از وحشی ترین گروه های تروریست است که آمریکا، برای پیشبرد اهداف خود، در عراق و سوریه ایجاد کرد تا به وسیلۀ اقدام های خشونت بار این گروه، چهرۀ اسلام را خدشه دار کرده، میان مسلمانانِ منطقه تفرقه ایجاد کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است