منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
شناسه خبر: 310180
گروه :خبر
13950206000367_PhotoA
 

در پی خودداری وزیر بهداشت انگلیس از پذیرش مطالبات پزشکان

اعتصاب ۴۸ ساعته پزشکان انگلیسی ۱۳ هزار عمل جراحی را لغو کرد

خودداری وزیر بهداشت انگلیس از پذیرش مطالبات پزشکان، موجب شده تا اعتصاب ۴۸ ساعته‌ای از سوی پزشکان نظام بهداشت و درمان عمومی انگلیس برنامه‌ریزی شده و 13 هزار نوبت عمل جراحی لغو شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پزشکان نظام بهداشت و درمان انگلستان به دلیل مخالفت وزیر بهداشت با مطالبات آنان، یکی از بزرگترین اعتصاب‌هایشان را برنامه‌ریزی کرده‌اند.

 بیمارستان‌های انگلیس برای این اعتصاب 48 ساعته با پزشکان همکاری می‌کنند. متخصصان بیمارستان‌هایی که جزو سیستم بهداشت و درمان عمومی انگلیس نیستند برای کاهش فشار طی اعتصاب 48 ساعته، به کمک آن مراکز درمانی می‌روند.

اعتصاب پزشکان انگلیس روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر ادامه خواهد داشت. به همین خاطر 12 هزار و 711 عمل جراحی غیراورژانسی و 112 هزار و 856 نوبت ویزیت لغو شده‌اند.

گاردین اطلاعاتی به دست آورده که نشان می‌دهد با وجود هشدار شورای عمومی پزشکی، اکثریت پزشکان نظام بهداشت و درمان انگلیس در این اعتصاب شرکت می‌کنند.

پزشکان به شرایط کاری و دستمزدها اعتراض دارند و پیش از این نیز با برگزای اعتصاب‌های متعدد خواستار تغییرات در شرایط کاری خود شده‌‌اند، اما تلاش‌هایشان تا‌کنون با شکست مواجه شده و «جرمی هانت» وزیر بهداشت درخواست‌های آنان را نپذیرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است