منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
شناسه خبر: 305006
گروه :خبر
13950125000412_PhotoA

دهها هزار نفر از کارکنان شرکت مخابرات «ورایزن» آمریکا از صبح امروز تا مدت نامعلوم در اعتراض به شرایط نامناسب شغلی خود اعتصاب می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دهها هزار نفر از کارکنان شرکت مخابرات «ورایزن» آمریکا در صدد هستند ساعت 6:00 روز چهارشنبه به وقت محلی اعتصاب کنند تا از این طریق به مسئولین شرکت خود فشار بیاورند تا با رهبران اتحادیه چانه‌زنی بهتری برای بهبود اوضاع کاری آنها صورت دهند.

روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست» گزارش کرد، اعتصاب کارکنان این شرکت که ظاهراً یکی از بزرگترین اعتصاب‌ها در تاریخ شرکت ورایزن به حساب می‌آید، می‌تواند، سرویس‌های مشترکان بی‌شماری را از ماساچوست گرفته تا ویرجینیا که برای استفاده از خدمات این شرکت ثبت‌نام کرده‌اند، را مختل می‌کند.

خدمات این شرکت شامل تلفن و اینترنت FiOS می‌شود. با اینحال ورایزن گفته است که هزاران فرد جایگزین موقت را آموزش داده‌ است تا از طوفان‌های احتمالی اینچنینی جان سالم به در برند.

هنوز نامشخص است که جدیدترین اخلال در عملکرد این شرکت تا چه مدت زمانی ادامه خواهد داشت اما مذاکرات درباره قرارداد کارکنان شرکت ورایزن ماههاست که به دلیل برون سپارسی خدمات مشتری به کشورهای خارجی و در نتیجه از دست رفتن فرصت‌های شغلی در داخل کشور آمریکا و افزایش انتظارات از کارگران برای آنکه موقتاً به منظور ارائه خدمات به نقاط دور شبکه ورایزن، نقل مکان کنند، متوقف شده است.

یکی از کارکنان شرکت ورایزن و عضو کارگران ارتباطات آمریکا، می‌گوید، شرکت ورایزن «با تلاش سخت ما، برای خود سود به دست آورده است، خانواده‌های ما با تهدیدهایی برای شغل ما روبرو هستند و مشتریان، سرویس‌های لازم را دریافت نمی‌کنند».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی