منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
شناسه خبر: 211322
گروه :خبر
13910716000073_PhotoA

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه سران فتنه به آمریکا برای تحریم‌ ملت ایران، گفت: سران فتنه نشان دادند برای رسیدن به قدرت از هیچ اقدامی حتی تحریم‌ شدن ملت ایران دریغ نمی‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در خصوص اعترافات مایکل لدین (مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا) پیرامون ارتباط سران فتنه با آمریکا، گفت: سران فتنه در سال 88 در زمین دشمن بازی کردند و عده‌ای در خارج سکان رفتار آنان را بدست گرفتند.

وی افزود: متأسفیم کار بجایی رسید که افرادی که در اردوگاه خودی قدم می‌‌زدند به جایی برسند که برای دشمن بازی کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی این اعترافات را نشان دهنده بغض دشمنان به ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: این اسناد نشان می‌دهد که دشمن تا چه حد نسبت به ولایت فقیه بغض دارد. اینان تلاش کردند در فتنه 88 در خصوص رهبری نظام بدل تراشی کنند که موفق نشدند.

سلیمی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در فتنه 88 یک توطئه بین‌المللی را پشت سر گذاشت، گفت: طبق اسناد، دشمنان برنامه بلند مدت برای ایجاد فتنه 88 داشتند، علاوه بر این اکثر تحریم هایی که ملت را به سختی انداخت بعد از این فتنه اعما شد.

وی تصریح کرد: سران فتنه برای اینکه خود به قدرت برسند حاضر بودند ملت را فدا کنند که در این مسیر در نامه خود به آمریکا پیشنهاد تحریم‌ملت را دادند. علاوه بر این در نامه سران فتنه گفته اند که ایران به دنبال بمب اتم است، اتهام بزرگی که اینان به نظام جمهوری اسلامی زدند نابخشودنی است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: کدهای غلطی که سران فتنه به دشمن دادند منشأ بسیاری از فشارها به ملت شد. سران فتنه نشان داند برای صدر نشینی حاضرند بر روی حقوق مردم پا بگذارند. البته امروز نیز برخی به دنبال این هستند که مردم این اقدامات سران فتنه را از یاد ببرند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان