منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: 194889
گروه :خبر

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن محکومیت شدید اظهارات اخیر دبیرکل سازمان ملل در خصوص این رژیم تأکید کرد که سازمان ملل در «دورویی و نفاق» هیچ حد و حدودی را برای خود قائل نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن محکومیت شدید اظهارات اخیر دبیرکل سازمان ملل در خصوص این رژیم تأکید کرد که سازمان ملل در «دورویی و نفاق» هیچ حد و حدودی را برای خود قائل نیست.

وی در این زمینه مدعی شد: مقامات سازمان ملل به جای انتقاد از اقدامات حماس علیه اسرائیل، تل آویو را آماج انتقادات خود قرار می دهند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در اظهاراتی حیرت آور ادعا کرد: این حماس است که کودکان غزه را به قتل می رساند نه تل آویو.

گفتنی است، بان کی مون در نشست شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی گزارش مربوط به کودکان در درگیری های سال ۲۰۱۴، بازنگری در اقدامات اسرائیل علیه کودکان را خواستار شد.

وی ضمن ابراز نگرانی شدید از درد و رنج کودکان فلسطینی به خاطر عملیات نظامی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، گفت: من اسرائیل را به اقدامات فوری از جمله بازنگری در سیاست ها و اقدامات فعلی اش به منظور حمایت از کودکان و ممانعت از کشتار آنها و احترام به بیمارستان ها و مدارس فرا می خوانم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است