منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
شناسه خبر: 327877
گروه :خبر
hormoz

دادگاه فرجام لبنان، اعتراض خانواده امام موسی صدر را پذیرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ دادگاه فرجام لبنان، اعتراض خانواده امام موسی صدر را پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی مؤسسۀ امام موسی صدر، مجمع عمومی دادگاه فرجام (دیوان تمییز) لبنان اعتراض خانوادۀ امام موسی صدر را نسبت به حکم برکناری قاضی پرونده هانیبال قذافی پذیرفت.

این اعتراض از طریق وکلای قانونی خانواده امام تسلیم شده بود و اجرای حکم دادگاه فرجام به ریاست قاضی جوزف سماحه را متوقف کرد. علت توقف این حکم خطای آشکار قاضی سماحه در تصمیم قضایی خود بود.

در نتیجۀ پذیرش این اعتراض، قاضی زاهر حماده بر اساس قانون، مجددا کار رسیدگی به پرونده هانیبال قذافی را ادامه خواهد داد.

پیش از این دادگاه فرجام لبنان، دادرسی پرونده هانیبال قذافی را از دست قاضی حماده خارج کرده و خانواده امام موسی صدر به این رأی به طور رسمی اعتراض کرده بودند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند