منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
شناسه خبر: 213831
گروه :خبر
نقیبی-بخشدار-مرکزی

بخشدار مرکزی پارسیان گفت: اعتبارات تملک دارایی در سال‌های اخیر واقعی‌تر تصویب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از پارسیان خبر  ، سید علی ذاکر نقیبی بخشدار مرکزی پارسیان در گفتگو با خبرنگار  پارسیان خبر به سؤالات این سایت در خصوص اعتبارات تملک دارایی پاسخ داد.

 

پارسیان خبر: وضعیت اعتبارات تملک دارایی بخش مرکز را چگونه می‌بینید؟

 

بخشدار: با توجه به کاهش چشمگیر اعتبارات شهرستانی به طبع سهم بخش مرکزی هم کاهش محسوسی داشته اشت و ما نتوانستیم برای تکمیل و اتمام همه پروژه های نیمه تمام اعتبارات مورد نظر و پیشنهادی را دریافت کنیم.

 

پارسیان خبر: در سال جدید این اعتبارات را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

 

بخشدار: با توجه به کم بودن پروژه‌ها و پیگیری‌های مکرر و انتظارات مردم یقیناً سعی بر آن داریم که تمامی اعتبارات مصوب را جذب کنیم.

 

پارسیان خبر: سال‌های قبل مشاهده می‌شد که در برخی موارد اعتبارات مصوب ۲۰ تا ۳۰ درصد تخصیص می‌خورد این موضوع را هم‌اکنون چگونه می‌بینید؟

 

بخشدار: سال‌های گذشته این موضوع وجود داشت و اعتبارات مصوب می‌شد اما با توجه به کسری بودجه و مشکلاتی که در تأمین آن به وجود می‌آمد بخش ناچیزی از اعتبارات مصوب جذب می‌شد اما در یکی دو سال گذشته این شیوه تغییر کرده هم اعتبارات نجومی مصوب نمی‌شود و هم در صورت تصویب بخش قابل توجهی از آن تخصیص می‌خورد و در این موارد تکلیف پروژه‌ها به نوعی مشخص‌تر می‌شد و می‌توانستیم برای تکمیل را پیشبرد آن برنامه ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است