منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶
شناسه خبر: 289796
گروه :خبر
13921202000525_PhotoA

امام جمعه کرج گفت: متأسفانه عده‌ای در شرایط حساس اظهارات نسنجیده‌ای را بیان می‌کنند که خوراک تبلیغاتی برای جنگ رسانه‌ای علیه کشور فراهم می‌سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در نماز ‌جمعه این شهر‌ به حماسه ملت ایران و حضور گسترده آنها در انتخابات هفتم اسفند اشاره کرد و افزود: ‌انتخابات در‌ البرز در فضایی آرام، پرشور و مشارکتی برگزار شد که لذا لازم است از مردم استان، مجریان و تمام ناظران و کسانی که در پای صندوق‌های رأی حضور داشته و وظیفه سنگین شمارش آرا را بر عهده داشتند، تشکر و تقدیر کنیم.

خطیب جمعه ‌کرج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت نوسازی و بازسازی و توسعه مصلای کرج گفت: باید مصلا به مرکز عبادی و سیاسی استان تبدیل شده و یک قرارگاه بزرگ فرهنگی باشد.

حسینی‌همدانی گفت: در حال حاضر ساخت‌وساز و توسعه مصلای کرج ادامه دارد و انتظار داریم شهرداری کرج و اعضای شورای شهر که دغدغه نیز دارند،‌ این پروژه را با سرعت بیش‌تری تکمیل کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از اظهارات یکی از معاونان رئیس‌ جمهور در مقطع حساس انتخابات، اظهار داشت: متأسفانه عده‌ای در شرایط حساس اظهارات نسنجیده‌ای را بیان می‌کنند که خوراک تبلیغاتی برای جنگ رسانه‌ای علیه کشور فراهم می‌سازند.

حسینی‌همدانی ادامه داد: اینکه می‌گویند در یکی از روستاهای کشور مردم مجبور به فروش مواد مخدر هستند و تمام مردان آن روستا اعدام شده‌اند.

وی گفت: این سخنان نسنجیده در شرایطی مطرح می‌شود که دشمنان این‌بار می‌خواهند با استفاده از دروغ بزرگ رفتار ضد‌حقوق بشری، علیه ما توطئه‌های جدیدی را ایجاد کنند،‌ لذا لازم است رئیس جمهور در انتخاب برخی از معاونان خود تجدیدنظر کرده و در این زمینه دقت داشته باشند.

وی با بیان اینکه این اظهارات نسنجیده بوی همراهی با دشمنان را می‌دهد، اظهار داشت: ما همه باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده و اگر دغدغه‌های معظم‌‌له را مدنظر نداشته باشیم، فریب دشمنان را خورده و آسیب‌های جدی می‌بینیم.

حسینی‌همدانی همچنین به همراهی برخی کشورهای منطقه‌ای با استکبار و قرار دادن نام حزب‌الله لبنان در فهرست سازمان‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: استکبار به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان است و متأسفانه می‌بینیم عده‌ای از حکام به ظاهر مسلمان با توطئه‌های غرب همراه شده و برای آنان کار می‌کنند.

وی در پایان از مردم و مسئولان ایران اسلامی خواست تا بصیرت لازم را داشته باشند و فریب توطئه‌های دشمنان را نخورند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است