منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
شناسه خبر: 193427
گروه :خبر
 

موج اعتراضی با هشتگ «تحریمیم میفهی»

اظهارات «آب‌دار» رئیس‌جمهور سوژه کاربران شد+تصاویر

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی گره‌زدن آب خوردن مردم به تحریم‌ها توسط رئیس‌جمهور را به چالش کشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا سرمایه بیاید و مشکل محیط زیست، اشتغال، صنعت و آب خوردن مردم حل شود» این جملات هفته گذشته از سوی رئیس جمهور بیان شد.

این اظهارات حسن روحانی در طول یک هفته گذشته با واکنش‌های مختلف روزنامه ها و شخصیت های کشور روبرو شد، به طوری که حتی رئیس قوه قضائیه گره‌زدن همه مسائل به مذاکرات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها را اشتباهی فاحش دانست.

اما در فضای مجازی به خصوص شبکه های مجازی اعتراضات کمی متفاوت‌تر بود؛ بسیاری از افراد با راه‌اندازی جنبش«# تحریمیم میفهمی» اظهارات رئیس‌جمهور مبنی بر گره‌زدن آب خوردن به تحریم‌ها را به چالش کشیدند.

در همین رابطه کاربران شبکه های اجتماعی با عکس نوشته و فتوکاتورهای طنزآمیز خود تمام مشکلات کشور اعم از مشکلات خانوادگی، شخصی و حتی کوچکترین معضلات داخل کشور را به تحریم ربط دادند.

در ادامه تعدادی از این اعتراضات مجازی را مشاهده می‌کنید:

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است