منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۱
شناسه خبر: 257470
گروه :خبر
f1

فرماندار بستک گفت: همه ما وظیفه داریم در خصوص حق الناس بودن آرای مردم را محقق وبستر های لازم برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند و سالم را فراهم نمائیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت گفت: پیام هفته وحدت این است که با اتحاد و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا، مجال از تفرقه‌افکنی بیگانگان بگیریم و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بستک تأکید کرد: همه ما وظیفه داریم اوامر مقام معظم رهبری در خصوص حق‌الناس بودن آرای مردم را محقق و بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند و سالم را فراهم نمائیم.

وی تأکید کرد: مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان نیز باید با رعایت اصل بی طرفی و پرهیز از جانب‌داری از فرد یا گروه خاصی، بستر مشارکت آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفندماه را فراهم نمایند.

 

ایزدی پور با بیان اینکه اقشار مختلف جامعه حق دارند از سلامت انتخابات و سرنوشت آینده خود مطمئن باشند، افزود: مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه امسال نیز می تواند جلوه ای دیگر از این مهم را به اثبات برساند.

 

انتهای پیام/
 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی