منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۵
شناسه خبر: 186357
گروه :خبر
IMAGE634725186420188219.png

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گفت:وظیفه اصلی ما اطلاع رسانی به مردم است و مردم حق دارند که بدانند چه اقداماتی انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، فاطمه نوروزیان، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس در گفتگو با ندای ساحل مهم ترین نقش روابط عمومی در یک سازمان را بازتاب عملکرد یک اداره دانست و گفت:تنها واحدی  که  در هر سازمان دو طرفه عمل می کند و با رییس و مردم ارتباط دارد،  روابط عمومی است.
وی با اشاره به مشکلات برخی از روابط عمومی ها در اطلاع رسانی  و  هزینه برای گزارش عملکرد، اظهار کرد:وظیفه اصلی ما در واقع اطلاع رسانی به مردم است و مردم حق دارند که بدانند چه اقداماتی انجام شده است.

 

نوروزیان با بیان اینکه وظیفه مسئولین روابط عمومی ها سنگین است و باید پیشرفت داشته باشند، افزود:باید کسانی در این کار استفاده شوند  که تحصیلات و انگیزه لازم داشته باشند.
وی با اشاره به موضوع روابط عمومی الکترونیک، تصریح کرد:فردی که در روابط عمومی کار می کند باید افق دید خیلی وسیعی باشد تا بتواندپاسخگوی شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی باشد.

 

 

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس خاطر نشان کرد:روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در نظر دارد که با استفاده بهینه از برنامه های مدرن اطلاع رسانی در جهت  ارائه خدمات همگانی و پاسخگویی به مخاطبان استفاده کند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان