منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شناسه خبر: 209210
گروه :خبر
25980907_16999838eaabe

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت اطلاع رسانی در استان هرمزگان در حد متوسط است، اظهار کرد:زمانی می توان به توسعه کشور دست یافت که اطلاع رسانی دقیق و هدفمند وجود داشته باشد و مشکلات بی پرده بیان و رفع شود.

سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیم، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جامعه گفت:در دنیای امروز که به عصر ارتباطات معروف است فعالیت رسانه ای و خبررسانی نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جوامع دارد.

 

وی اظهار کرد: هر چه فعالیت ها در زمینه توسعه ارتباطات، اطلاع رسانی و فضای مجازی چشمگیرتر باشد، بیشتر می توان با رشد و توسعه دنیا همگام شد.

 

هاشمی با بیان اینکه اطلاع رسانی به موقع برای جریان های خبری راهکار همکاری با خبرنگاران است، افزود: حمایت از اصحاب رسانه کمک به توسعه کشور است.

 

وی وضعیت اطلاع رسانی در استان هرمزگان را در حد متوسط ارزیابی کرد و بیان داشت:در برخی از شهرستان ها جریان اطلاع رسانی مفید و موثر است و در برخی از شهرستان های دیگر این روند ضعیف ارزیابی می شود.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه باید اهداف فعالیت رسانه در استان مشخص شود، تصریح کرد:زمانی می توان به توسعه و پیشرفت کشور دست یافت که اطلاع رسانی دقیق و هدفمند وجود داشته باشد و مسائل و مشکلات نیز بیان و رفع شود.

 

وی تاکید کرد: باید ابعاد صنفی و بحث های سیاسی مخرب کنار گذاشته شود و اطلاع رسانی در راستای توسعه و عمران کشور باشد.

 

هاشمی با اشاره به برخورد و تذکر وزارت ارشاد با برخی از رسانه های داخلی خاطر نشان کرد: باید از خبرنگاران داخلی که مبنای فعالیت آنها حفظ ارزش های نظام است حمایت کرد و فعالیت های صنفی مانع از انجام رسالت خبرنگاران و اطلاع رسانی نشود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی