منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
شناسه خبر: 176818
گروه :خبر

معاون اجتماعی ناجا در مورد قضیه اسیدپاشی اصفهان گفت: اطلاعات جدید دیگری نیست، البته همه تلاش می‌کنند این فرد یا افراد پشتیبان را پیدا کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا در ادامه سخنان خود در نشست خبری با اصحاب رسانه به بحث سرقت در ایام نوروز پرداخت و گفت: وقوع سرقت در ایام نوروز نسبت به سال قبل در همین موقع 9 درصد کاهش داشت؛ کشف وقوع نیز در همین ایام 7 درصد افزایش داشته است.

معاون اجتماعی ناجا در پاسخ به سؤالی در مورد حضور بانوان در باشگاه‌های ورزشی تصریح کرد: انجام مأموریت‌های پلیس در راستای وظایف محوله است و آنچه قانون تصویب کند، ما آن را اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: حضور بانوان در استادیوم‌های فوتبال از دیدگاه‌های مختلف مطرح می‌شود، اما این حضور به صلاح بانوان نیست.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ما قانون را اجرا می‌کنیم و حافظ نظم اجتماع هستیم و اگر مصوب شود ما اجرا خواهیم کرد؛ آنچه مهم بوده، آن است که ما هیچ اصرار و پافشاری به اقدامات بیشتر نداریم.

سردار منتظرالمهدی در مورد حادثه اسیدپاشی اصفهان گفت: همه تلاش این است که این فرد یا افراد پشتیبان را پیدا کنیم، البته به سرنخ‌هایی رسیده‌ایم، اما چون به قطعیت نرسیده‌ایم، نمی‌توانیم اعلام کنیم؛ اطلاعات جدید دیگری نیست.

وی به قضیه حمیدیه پرداخت و گفت: سرنخ‌هایی به دست آمده است که در فرصت بعدی اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در ادامه بیشترین تخلفات رانندگی در نوروز امسال را عدم استفاده از کمربند ایمنی، سرعت و سبقت غیرمجاز و استفاده از تلفن همراه عنوان کرد.

سردار منتظرالمهدی تصریح کرد: بیشترین تصادفات در ساعت 16 تا 20 به وقوع پیوسته که نرخ آن 12 درصد افزایش داشته است؛ تخطی از سرعت مطمئنه 32 درصد افزایش داشته و انحراف به چپ نیز 18 درصد افزایش داشته است.

معاون اجتماعی ناجا در ادامه به دایر کردن دفاتر مشاوره در بیش از 600 کلانتری در سال 93 اشاره و تصریح کرد: 50 مرکز مشاوره در کل کشور فعال شد و 350 هزار پرونده از دایره قضایی ـ انتظامی خارج و به مسامحه انجامید که در این زمینه نیز رشدی 73 درصدی را شاهد بوده‌ایم.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه مهدی فخیم‌زاده اظهار داشته که فیلم فوق سرّی برای من نیست، گفت: تهیه‌کننده این فیلم، جزئیات لازم را ارائه داده است، اما باید بگویم که این سریال تنها 3.5 تا 4 دقیقه اصلاحات داشته که این اصلاحات هم نه تنها از سوی ما بلکه از سوی پخش یک سیما هم مورد تأیید قرار گرفته بود، بنابراین نمی‌توان با 4 دقیقه اصلاحات گفت که این اثر متعلق به این کارگردان نبوده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی