منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 191628
گروه :خبر
13930501000677_PhotoA

امام جمعه اهل سنت بندر چارک با اشاره به تلاش برخی در ایجاد انحراف در سیره عملی و فکری امام خمینی(ره) تصریح کرد: شخصیت و بیانات حضرت امام(ره) به عنوان اصول مستحکم نظام جمهوری اسلامی غیر قابل تحریف و انحراف است.

شیخ مسعود راهبر، امام جمعه اهل سنت بندر چارک در گفت‌وگو با هرمز با اشاره به بیانات رهبری در حرم امام(ره) گفت: انقلاب متعلق به کوخ نشینان است و آنها هستند که در موارد خطر به داد انقلاب می‌رسند.
وی با بیان اینکه کاخ نشینان کمترین همراهی را با نظام داشته و دارند، اظهار کرد: ماهیت انقلاب حمایت و کمک کردن به مظلومان و مستضعفان است.
شیخ راهبر با اشاره به تلاش برخی در ایجاد انحراف در سیره عملی و فکری امام خمینی(ره) تصریح کرد: شخصیت و بیانات حضرت امام(ره) به عنوان اصول مستحکم نظام جمهوری اسلامی غیر قابل تحریف و انحراف است.
وی با بیان اینکه  امام(ه) تا آخرین لحظات عمر آمریکا را دشمن همه مسلمانان و استقلال طلابان جهان می‌دانستند، تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران بر پایه دشمنی و مبارزه با ظالمان و مستکبران نهادینه شده است و ما به عنوان رهروان راه امام خمینی(ره) این راه  را در سایه توکل بر خدا و بیانات مقام معظم رهبری ادامه خواهیم داد.
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرچارک با اشاره به اینکه عده‌ای می‌خواهند امام را لیبرال معرفی کنند گفت: امام خمینی(ره) بنا بر بیانات و مکتوباتشان شخصی معتقد به اصول اساسی اسلام و سنت رسول‌الله(ص) بودند و چنین تهمت‌هایی به حضرت امام(ره) ناروا است.
شیخ راهبر ادامه داد:  امام خمینی(ره) همه چیز را از زندگی شخصی گرفته تا موفقیت های ملی همچون فتح خرمشهر از رحمت و برکت خداوند می‌دانستند.
وی با بیان اینکه پس از کذشت سه دهه همچنان متفکران جهان نسبت به آشنایی بیشتر با شخصیت امام(ره) اشتیاق نشان می‌دهند اظهار کرد: مقام معظم رهبری نزدیک ترین شخصیت به تفکرات و عقاید امام(ره) بود.
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرچارک با اشاره به تلاش دشمنان برای تفرقه افکنی میان شیعه و اهل سنت خاطرنشان کرد: بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حرم امام(ره) راهکاری برای همه علما است.
وی با بیان اینکه آمریکا دلش برای جهان اسلام نمی‌سوزد گفت: از سالیان دور شیعه و اهل سنت در کمال صمیمیت و برادری در کنار هم زندگی کردند و حالا که آمریکا دم از شیعه و سنی می‌زند مشخص است که می‌خواهد تفرقه افکنی کند.
شیخ راهبر با بیان اینکه آمریکا تلاش می‌کند شیعه و اهل سنت را در برنامه های خود دشمن معرفی کند،بیان داشت : امام راحل ما همیشه از وحدت و اتحاد سخن می‌گفت و برای ایشان وحدت جهان اسلام از همه چیز مهمتر بود.
وی با بیان اینکه تنازع عزت اسلام را از بین می‌برد،خاطر نشان کرد: امروز باید مسلمانان جمع و متحد شوند و علیه داعش اقدام کنند چرا که به شیعه و سنی  رحم نمی‌کند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است