منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: 338137
گروه :خبر
hormoz

محافل اصولگرایی هنوز وارد بحث نشدند تا مشخص شود با یک یا چند نامزد به میدان رقابت سیاسی سال 96 پا می گذارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محافل اصولگرایی هنوز وارد بحث نشدند تا مشخص شود با یک یا چند نامزد به میدان رقابت سیاسی سال 96 پا می گذارند.

احمد سالک کاشانی درباره برنامه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنوز صحبت درباره این موضوع زود است چون محافل اصولگرایی هنوز وارد بحث نشدند تا مشخص شود با یک یا چند نامزد به میدان رقابت سیاسی سال 96 پا می گذارند. وی افزود: البته معتقدم شرایط پیش رو و چالش های امسال این ضرورت را ایجاب می کند که اگر جریان اصولگرا قرار به حضور دارد حتما با یک نامزد واحد جامع الشرایط وارد انتخابات ریاست جمهوری شود، رعایت این اصل عقلانی براساس تجربه و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی حائز اهمیت است. عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران درباره مطرح شدن نام شخصیت های مختلف جریان اصولگرا برای نامزدی در رقابت سیاسی سال 96 اظهار کرد: جریان اصولگرا یک حزب فراگیر نیست که همچون تشکیلاتی منسجم تصمیم بگیرد و مانع از کثرت و تعدد نامزد در انتخابات ریاست جمهوری شود.
 

وی درباره آثار مدیریت نشدن فضای اردوگاه اصولگرایان در طرح نام های مختلف برای ریاست جمهوری افزود: الان چون حزب قدرتمندی در جریان اصولگرا وجود ندارد افراد و جریانات مختلف شخصیت های متعددی را مطرح می کنند که البته هر کدام آنها وارد میدان شوند خارج کردن شان سخت است و همین مسئله رسیدن به نامزد واحد را دشوار می کند. هر چند که هنوز استراتژی قطعی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص نیست یعنی معلوم نیست با یک نامزد یا چند نامزد می آیند.

 

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره نگاه اصولگرایان به تحرکات انتخاباتی محمود احمدی نژاد تأکید کرد: شورای نگهبان درباره احمدی نژاد تصمیم می گیرد. گرچه نباید در انتخابات ریاست جمهوری ریسک کرد و حتما باید کسی حمایت شود که بیشترین شانس پیروزی را دارد اما احمدی نژاد می گوید “بیایم با مشایی می آیم” که اشکال اصلی همین جاست. از این رو بعید است اجماعی در جریان اصولگرا برای حمایت از احمدی نژاد اتفاق بیفتد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند