منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 284460
گروه :خبر
image649719

اصناف و بازاریان کشور با صدو بیانیه‌‌ای اعلام کردند: بدیهی است افرادی که انگلستان می‌گوید به آنها رأی ندهید، خواری در چشم مستکبران و مایه امید دوستان انقلاب هستند و همین ها هستند که راه نفوذ را بر ارکان نظام سد خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اصناف و بازاریان سراسر کشور بیانیه ای صادر کردند:

امام خمینی(ره): آیا شما مطلع هستید که ما پنجاه سال در تحت سلطه انگلیس آمریکا تمام هستى‏مان به باد رفت؟ شما توجه دارید به اینکه کشور ما در تحت سلطه ‏اى که توسط رضا خان، انگلیس ها به ما تحمیل کردند، و توسط محمد رضا که انگلیس ها و آمریکایى‏ ها و شوروى‏ ها به ما تحمیل کردند، اینها چه کردند با مملکت ما، با کشور ما؟ شما آیا داد مظلوم ها را هیچ وقت بنایتان هست که گوش کنید؟ یا همان فریاد ظالم ها را به آن ترتیب اثر مى‏دهید؟

مقام معظم رهبری: «آمریکایی‌ها به این انتخابات چشم طمع دوخته‌اند.» آن‌ها می‌خواهند «عنصر نفوذی را وارد مجلس کنند.» آن وقت آن عنصر «مثل موریانه از داخل میجَود و پایه‌ها را سست میکند» تا در ایران تغییرات مورد نظر دشمنان انجام شود.

هم اکنون که در آستانه انتخابات سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی قرار داریم، تمام جبهه کفر و نفاق صف‌آرایی کرده و قصد نفوذ بر دو رکن اساسی نظام یعنی خبرگان و مجلس شورای اسلامی را دارد.

در این میان دولت مکار و پلید انگلستان که سابقه طولانی در شیطنت و شرارت دارد، پرچمدار این جبهه شده و از مردم ایران می‌خواهد در انتخابات 7 اسفند به برخی از افراد رای ندهند و این در حالی است که منافقین داخلی نیز به ساز بی بی سی فارسی می رقصند.

ما اصناف و بازاریان سراسر کشور که به فرموده امام خامنه‌ای (حفظه الله) اولین گروهی بودیم که به نهضت امام (ره) پاسخ داده‌ایم، اعلام می‌کنیم که همچنان در یاری نهضت امام(ره) و به منظور پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب ضمن شرکت باشکوه در انتخابات 7 اسفند به کوری چشم بدخواهان نظام جمهوری اسلامی به افرادی رأی خواهیم داد که مورد غضب روباه پیر استعمار هستند.

زیرا بدیهی است افرادی که انگلستان می‌گوید به آنها رأی ندهید، خواری در چشم مستکبران و مایه امید دوستان انقلاب هستند و همین ها هستند که راه نفوذ را بر ارکان نظام سد خواهند کرد.

اصناف و بازاریان سراسر کشور

1 اسفند 1394

انته

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند