منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 196564
گروه :خبر
IMG_4887-660x330
 

در دیدار اصناف با فرماندار عنوان شد:

اصناف نقش خود را در تثبیت قیمت‌ها حفظ کنند

در دیدار اصناف با فرماندار پارسیان از صنف‌های موفق شهرستان تجلیل شد و فرماندار شهرستان بر تثبیت قیمت‌ها توسط اصناف تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان صبح امروز در دیدار اصناف شهرستان با وی گفت: اصناف یکی از قدیمی‌ترین نهاد مدنی در کشور و شهرستان ما به حساب می‌آیند که تا کنون نقش مؤثر خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.

 

وی خاطر نشان کرد: اصناف قوی پایه‌های مدیریت شهرستان را قوی می‌کند همچنان که اصناف ضعیف باعث بروز نارضایتی‌ها می‌شود.

 

فرماندار پارسیان اضافه کرد: اصناف شهرستان در بحران‌هایی که در شهرستان‌های پیرامونی اتفاق افتاده نقش بسیار مهمی داشته است که کمک به زلزله‌زدگان در شهرستان‌های بستک، بوشهر و بشاگرد از جمله آن است.

 

رادمهر تأکید کرد: از اصناف انتظار می‌رود در زمینه تثبیت قیمت‌ها تمام تلاش خود را انجام دهند زیرا که نوسان در بازار دچار آشفتگی و بر هم خوردن ضریب امنیت خرید می‌شود.

 

فرماندار پارسیان گفت: اگر اصناف ضعیف عمل کند مردم با مشکل مواجه می‌شوند و این شامل همه صنوف می‌شود به خصوص صنوف مصرفی یعنی موضوعی که مردم همواره برای رفع نیاز خود مراجعه می‌کنند.

 

رادمهر در پایان ضمن اشاره به روایتی از پیامبر در خصوص دوستی خداوند با کاسب گفت: فرموده پیامبر در خصوص دوستی کاسب با خدا نشان از اهمیت این حرفه شغلی دارد و باید این قداست را در بازار و در بین کسبه حفظ کرد.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی