منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
شناسه خبر: 326607
گروه :خبر
IMG_6502
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان:

اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است

فرمانده ناحیه مقاومت رودان گفت: اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است و افسران میدان نبرد فرهنگی، بسیجیان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم حسین زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بخش بیکاه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: سال واقعی از شب لیله القدر شروع می شود و مقدرات یک سال هر فرد در این شب مشخص می شود.

 

حسین زاده هدف از انقلاب اسلامی را ضمینه سازی برای ظهور امام زمان(ج) عنوان کرد و افزود: ما انقلاب اسلامی را ۲۲ بهمن سال ۵۷ شروع کردیم، و ۱۲ فروردین سال ۵۸ پایه ریزی شد و به حکومت اسلامی رسیدیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت رودان با اشاره به اینکه مأموریت های بسیج همیشه متناسب با تهدیدات تعریف می شود، ادامه داد: شاید در ذهن بعضی از افراد و بسیجیان تصور شود که مأموریتهای بسیج امنیتی است اما اینجور نیست، ما باید نگاه کنیم تهدید کجاست همانجا از انقلاب دفاع کنیم، موقعی جنگ و درگیری تهدید بود، متناسب با شرایط آن زمان، ۱۰ سال جنگ که ۲ سال آن با فرقه های انحرافی و ۸ سال جنگ تحمیلی، بسیج پای کار آمد.

 

وی اضافه کرد: دشمن که متوجه شد به هدفش نمی رسد، استراتژی خودش را عوض کرد، و اول در بعد فرهنگی علیه کشور ما وارد شد و الآن در بعد اقتصادی به شدت وارد شده که ضربه بزند.

 

حسین زاده افزود: در بعد فرهنگی و اجتماعی دشمن توانسته ضربات سنگینی به ما بزند، و شایسته جامعه اسلامی نیست که ناهنجاری اجتماعی زیاد شود و انتظار می رود از فرماندهان پایگاههای مقاومت یک برآورد فرهنگی و اجتماعی از محله خود داشته باشند،و توانمندیها و نقاط ضعف خود را شناسایی، و در جهت تقویت و حذف آنها برنامه ریزی کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت رودان گفت: اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است و افسران میدان نبرد فرهنگی، بسیجیان هستند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:  مشکل ما در جهاد فرهنگی است و تعداد کسانی که باید در این عرصه باشند واقعا کم هستند، و اگر همه ما متکی به منابع دولتی باشیم جواب نمی گیریم، باید همه در مسجد ساختن، پایگاه ساختن، خانه عالم ساختن و کلاس فرهنگی برگزار کردن، پای کار بیایند و فرهنگ اسلامی و دینی بین خانواده ها و افراد ترویج پیدا کند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری