منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷
شناسه خبر: 243230
گروه :خبر
image383185

جلسه شورای نصفه موسوم به هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه با محوریت کارگزاران نیز به مشت و لگد کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ورای موسوم به هماهنگی اصلاحات کرمانشاه که بعد از طمع سراسری حزب کارگزاران به سیطره بر اصلاح طلبان، تکه تکه شده است، به مشت و لگد کشیده شد.

 

مرصاد که اتفاقات کم نظیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان را در قالب اخباری با عنوان عطریانفر نقشه کارگزاران را برای رسیدن به پدرخواندگی اصلاحات لو داد ،  لیست کارگزاران اختلاف را کلید زد، سزارین ورژن سوم شورای هماهنگی اصلاحات برای بقاء سیاسی و “گرز” کارگزاران شورای هماهنگی اصلاحات کرمانشاه را دو پاره کرد برای افکار عمومی منتشر کرده است.

 

در آخرین نسخه کمدی جلسات احزاب اصلاح طلب که در دفتر حزب کارگزاران برگزار شد، برخی از دبیران احزاب اخراج شده از شورای موسوم به هماهنگی اصلاحات برای حل فصل اختلاف ها حضور پیدا کرده بودند که کار به ضد و خورد کشید.

 

در این میان بعد از درگیری های لفظی دبیر یکی از احزاب اصلاح طلب با گروه جامعه دانش آموختگان و دانشگاهیان اصلاح طلب موسوم به جاداک، دبیر مجمع اسلامی کارمندان با یکی از همراهان جاداکی ها درگیر شده و کار به مشت و لگد می کشد.

 

همچنین شنیده ها حاکی است هرچه حزب کارگزاران در کارزارهای مختلف بی اثر ظاهر شده است در این مجادله، وسایل دفتر حزب کارگزان از جمله، گوشی موبایل، در قندان و … به کار آمده و به جای مهمات سرد برای پرتاپ توسط احزاب اصلاح طلب به سوی یک دیگر به کار گرفته شده است.

 

این اولین باری نیست که اصلاح طلبان در یک سال اخیر در جلسات سیاسی خود با مشت و لگد به جان هم می افتند. جلسه شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات در کرمانشاه نیز به مشت و لگد و پلیس 110 کشیده شد که شرح آن حادثه را نیز در اینجا می توانید بخوانید.

 

جالب اینجاست که برخی از اعضای حزب کارگزاران نیز در مسئولیت هایی مثل فرمانداری برخی از شهرستان های استان با مشت و لگد از ارباب رجوع تا پلیس را کتک زده اند.

 

نکته قابل توجه تر اینکه این اصلاح طلبها هستند که در اوج افراطی گری و درگیری های فیزیکی که شباهتی با فرهنگ و تمدن اولیه بشری ندارد به جان هم می افتند برخی از جریان های پیشرو سیاسی در کشور و منطقه را به افراطی گری متهم می کنند.

 

به نظر می رسد بهترین راه جلوگیری از آسیب رساندن این احزاب به کشور ممانعت از تأیید صلاحیت کاندیداهای آنها در انتخابات مجلس شورای اسلامی باشد چرا که بدون تردید اقدامات غیر انسانی از قبیل مشت و لگد و هفت تیر کشی در صحن علنی مجلس کاملا قابل پیش بینی خواهد بود.

 

حزب کارگزاران سازندگی کرمانشاه که این درگیری در دفتر حزبی آنها روی داده است در کرمانشاه به دلیل وقایعی از این دست به “کار گرز اران” شهرت یافته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور