منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
شناسه خبر: 309558
گروه :خبر
hormoz

گروهی از مهاجران و پناهجویان مدرسه‌ای در حال بازسازی در پاریس را به تصرف و اشغال خود درآوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ گروهی از مهاجران و پناهجویان مدرسه‌ای در حال بازسازی در پاریس را به تصرف و اشغال خود درآوردند.

در پی اشغال مدرسه‌ای توسط پناهجویان و مهاجران در پاریس، ریاست ناحیه «ایل دو فرانس» روز جمعه خواستار تخلیه این مدرسه شد.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، گروهی از مهاجران و پناهجویان پنجشنبه شب گذشته مدرسه‌ای در پاریس را به تصرف و اشغال خود درآوردند.

ریاست ناحیه ایل دو فرانس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ناحیه ایل دو فرانس از پلیس خواسته فورا نسبت به تخلیه این مدرسه که قرار است پس از مرحله بازسازی و تعمیرات میزبان دانش‌آموزان و کارکنان آن باشد، اقدام کند و بخاطر این تخلف و خسارات‌ احتمالی ناشی از این اشغال غیرقانونی به مراجع قانونی شکایت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مهاجران و پناهجویانی که اقدام به اشغال این مدرسه کرده‌اند، از پناهجویان اردوگاهی هستند که از چند هفته پیش در نزدیکی ایستگاه «استالینگراد» برپا شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها