منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
شناسه خبر: 236237
گروه :خبر
DSC036241

فرماندار پارسیان گفت : طی بازدید فرماندار پارسیان و اعضاء شورای تامین از بازداشتگاه پارسیان فرماندار شهرستان بر لزوم توجه به اشتغال مددجویان تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، فرماندار و اعضاء شواری تأمین به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی از بازداشتگاه این شهرستان بازدید کردند و از نزدیک با اقدامات صورت گرفته در این بازداشتگاه آشنا شدند.

 

 

رادمهر فرماندار پارسیاناقدامات انجام شده در بازداشتگاه را ملموس خواند و گفت: با همت و تلاش جهادی مدیران استانی و شهرستانی مربوطه تغییرات چشمگیری در فضای فیزیکی بازداشتگاه صورت گرفته است و فعالیتهای بسیار خوبی در مسائل فرهنگی در حال انجام است.

 

 

فرماندار پارسیان نیز اشتغال وحرفه آموزی رایکی ازاولویت های اساسی بازداشتگاه پارسیان برشمرد و افزودند: یکی از فرایندهایی که بخش عظیمی از اصلاح و تربیت زندانیان را شامل می شود اشتغال در داخل و خارج از زندان برای زندانیان است.

 

 

وی افزود: در مقابل اشتغال مسئله بیکاری مطرح است که خود یکی از عوامل بروز جرم و بزهکاری است.

 

 

رادمهر در ادامه اذعان داشت: توسعه فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی در سطح زندان می تواند زمینه بازگشت سالم و همچنین بازسازی شخصیتی زندانیان را فراهم آورد.

 

 

نماینده عالی دولت در پایان: دربازداشتگاه شهرستان پارسیان کارگاه و برگزاری کلاس های آموزشی فنی و حرفه وهمچنین کاشت خیار سبز در گلخانه از عمده ترین فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی است.

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی