منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
شناسه خبر: 362115
گروه :خبر
ostrich-1

کارآفرینی بستکی اظهار کرد:دولت برای ایجاد اشتغال و مهاجرت نکردن جوانان از روستا به شهر باید زمینه اشتغال و دسترسی جوانان روستایی به کار را فراهم سازد تا هم کشور خودکفا باشد و هم ریشه بیکاری را از بین ببرد.

سید محمد حسینی کارآفرین بستکی در گقتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به طرح اقتصاد مقاومتی پرورش شتر مرغ گفت:پرورش شترمرغ نسبت به پرورش دیگر حیوانات آسان و راحت تر است با توجه به اینکه اول تصمیم به مرغ داری داشته ام به دلیل هزینه های بالا و سرمایه بسیار توان مرغ داری را نداشته و رو به پرورش شتر مرغ آورده است.

وی افزود: به دلیل بیکاری و اشتغال زایی در شهر خود باعث شد پیگیر راه اندازی پرورش شتر مرغ شده ام و امیدوارم با توسعه کار خود اشتغال زایی بیشتری را برای افراد شهرمان داشته باشم.

کارآفرین بستکی با اشاره به استفاده گوشت شترمرغ در جامعه گفت:  گوشت شترمرغ نسبت به گوشت دیگر ضرر کمتر و قیمت مناسب تر دارد اما گوشت شترمرغ در هرمزگان جا نیافتاده است.

حسینی  تصریح کرد:شترمرغ سودآوری زیادی را داراست و به غیر از من افرادی دیگری برای پرورش آن روی آورده اند و توصیه می کنم برای افرادی که می خواهند وارد این عرصه شوند مطالعات و تحقیقات فراوانی را داشته باشند تا ضرر و زیان نداشته باشند.

این فعال اقتصاد مقاومتی افزود: با توجه به اینکه تمامی قسمت های بدن شترمرغ مورد استفاده قرار میگیرد و فاقد هرگونه مواد زاید است باعث اشتغال زایی  و تولید محصولات جدید و نو در جامعه است.

حسینی خاطرنشان کرد: دولت برای ایجاد اشتغال و مهاجرت نکردن جوانان از روستا به شهر باید زمینه اشتغال و دسترسی جوانان روستایی به کار را فراهم سازد تا هم کشور خودکفا باشد و هم ریشه بیکاری را از بین ببرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است