منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
شناسه خبر: 359492
گروه :خبر
img_9047

فرماندار حاجی اباد گفت: امروزه با توجه به مشکلات جامعه یکی از دغدغه خانواده ها مشکل اشتغال جوانانشان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار پیارم،فرماندار شهرستان حاجی آباددر نشست کمیته اشتغال و سرمایه گذاری گفت : اشتغال جوانان مهمترین دغدغه خانواده هامی باشدکه لازم است در این خصوص به صورت عملی اقدام عاجلی صورت پذیرد.

وی بیان داشت : لازم است پس اعطای تسهیلات اشتغال زایی برای کارگاههای زود بازده فعالیت های دریافت کننده تسهیلات بررسی شده تا از تسهیلات اعطایی در خصوص هدف مورد نظر هزینه شده و ایجاد اشتغال نماید.

این مقام مسئول یادآور شد : اعطای تسهیلات بدون نظارت و کارشناسی فرد بیکار را نه تنها شاغل نمی کندبلکه بدهکار نیز می کندو چه بسا این بدهی به عواقب زندان نیز منجر شود.

مقام عالی دولت خاطرنشان کرد : اعضای کمیته اشتغال این شهرستان ضمن بازدید از طرح های اشتغالزا جلسات بعدی خود را در محل کارگاه های ایجاد شده برگزار می کند.

حمیدجهانگیری شناسایی پتانسیل های موجود جهت معرفی افراد برای سرمایه گذاری وهمچنین برگزاری دوره ای آموزش خیاطی ،صنایع دستی ،دامداری و همچنین و ارشاد وهدایت افراد مستعد جهت سرمایه گذاری در شهرستان را به عنوان راهکار اشتغالزایی پیشنهاد نمود.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است