منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۲۱
شناسه خبر: 348383
گروه :خبر
IMG_1173

امام جمعه میناب گفت: مدیران باید در برنامه ها و تصمیم ها اولویت شهرستان را عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی تعیین کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر در حاشیه دیدار مدیران شهرستانی گفت: مدیران شهرستان باید در هفته دولت با اهم و مهم کردن تصمیم ها تصمیم به موقع را در جهت رونق و ایحاد اشتغال در شهرستان اخذ نمایند.

وی سالم بودن و ساده زیستی، حراست صحیح از سیستم اداری، اخذ تصمیم به موقع، مراقبت از خود، اهم و مهم کردن تصمیم ها، رعایت حرمت مردم و بیداری از حراست را وظیفه مدیران دانست و افزود: هر مسئولیتی در قبال یک سوگندنامه و تعهد بینهایت است.

معتمدی فر با بیان اینکه عدم تصمیم به موقع موجب تضعیف حقوق مردم می شود بیان داشت: یک مدیر باید بهترین کار و تصمیم را برای خدا و رضایت مندی مردم انجام دهد و برای دستیابی و رفع مشکلات مردم تلاش کند.

وی یکی از اولویت های مهم شهرستان میناب را اشتغالزایی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی برشمرد و تاکید کرد: مدیران با تصمیم به موقع و حراست صحیح زمینه اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی را در شهرستان پیاده کنند و از پرداختن به کارهای غیر مهم بپرهیزند.

خطیب جمعه میناب تصریح کرد: بهترین افتتاحیه افتتاحیه ای است که جوانان را به اشغال پایدار سوق دهد و ناتمام گذاشن پروژه ها بزرگترین آسیب و رکود شهرستان را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان میناب بیان کرد: مدیران باید در همه عرصه ها در شهرستان فعال باشند ولی متاسفانه جمال برخی مدیران از دایره دید خالی است.

وی اقزود: مدیران باید بعنوان یک الگو در شهرستان در جمع و بین مردم فعالیت داشته باشند و همانطور که مردم در تمامی عرصه ها و صحنه ها حاظرند مدیران نیز باید همینطور باشند.

 
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است